Bella Italia – Feniksas vs Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels (67:86)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 05 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus

2018 spalio 05 d., Penktadienis, 20:51 val., peržiūros: 926

Penktadienį, spalio 5 dieną, Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyras 2018, tarp B pogrupio komandų – vietos „Bella Italia – Feniksas“ bei svečių „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko susikurti menką pranašumą, kurį netrukus panaikino svečiai bei patys pradėjo diktuoti savas sąlygas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:24. Antroje kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkus ištiko visiškas krachas ir jie atrodė itin prastai puolime, o gynyboje taipogi. Netrukus „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ skaičiavo jau 12-os taškų pranašumą. Vėliau „Bella Italia – Feniksas“ ekipai nepavyko mažinti savo atsilikimo ir skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:48.

Trečiojo kėlinio metu svečiai ir toliau po truputį didino savo pranašumą. Aikštelės šeimininkams sunkiai sekėsi apsiginti nuo varžovų atakų, o ir puolimas nesiklostė taip, kaip jie norėjo. Skirtumas tarp komandų netrukus perkopė ir 20-ies taškų ribą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:64. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Bella Italia – Feniksas“ dar bandė kibti į atlapus savo varžovams, tačiau svečiams puikiai sekėsi atsilaikyti nuo varžovų išpuolių ir skirtumas tarp komandų buvo virš 20-ies taškų. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė gana apylygiai ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. Galutinis rungtynių rezultatas 67:86.

K. Ugintas („Lietuviški patiekalai – Pro Angels“):
“Pranašesni už varžovus buvom tuo, kad įmetėm daugiau taškų už juos bei praleidom mažiau nei jie“.

Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 20:20 val.)Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:00 val.)„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“ (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 21:16 val.)