ICE vs Brentex Trailer (87:65)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą

2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 762

Trečiadienį, spalio 11 d., V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno mero Mažiosios taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir svečių teisėmis atvykę „Brentex Trailer“ krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai ir įpusėjus ketvirčiui po taiklaus D. Greivio tritaškio „Brentex Trailer“ buvo priekyje 9:12. Bet tada L.Mikalauskas pataikė keturis tritaškius, o „ICE“ ekipa atitrūko ir laimėjo pirmą kėlinuką 27:18.

Antrajame kėlinuke net septynias minutes svečių krepšininkai negalėjo pelnyti taškų, kuo puikiai pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 15:0 ir nurūko į priekį 42:18. Įgytą pranašumą „ICE“ išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 50:26.

Trečiajamė kėlinuke po D. Petrausko dviejų tolimų metimų „ICE“ dar labiau nutolo 60:29. Į tai svečių žaidėjas D.Greivys iškart atsakė tokiais pat taikliais dviem tritaškiais, šiek tiek apmažindamas komandos deficitą. Bet kėlinuko pabaigoje ir toliau šeimininkai nemažino apsukų bei po trijų ketvirčių pirmavo 70:39.

Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidė „Brentex Trailer“ ekipos aukštaūgis V.Gintautas, kurio tvirto žaidimo po krepšiu dėka svečiai šiek tiek sumažino šeimininkų turimą persvarą. Visgi, to nepakako priartėti ir atkurti rungtynėse intrigą. Galutinis rungtynių rezultatas 87:65 ir „ICE“ keliauja į Kauno mero Mažosios taurės pusfinalį.

„Lemora“ po atkaklios kovos įveikė „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Brentex Trailer“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)