United ‒ „Alta transportas“ vs BC „Boom“ (81:92)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 25 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus

2016 rugsėjo 25 d., Sekmadienis, 14:34 val., peržiūros: 1079

Sekmadienį, rugsėjo 25 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2016 rungtynės tarp B pogrupio lyderių – vos penkiese susirinkusių ir šeimininkų teisėmis žaidusių United ‒ „Alta transporto“ (2-0) bei beveik pilną atsarginių suolelį turėjusių BC „BOOM“ (1-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje abi ekipos kliovėsi tolimais metimais, tačiau nei vienai ekipai įrodyti pranašumo prie tritaškio metimo linijos nepavyko ir įpusėjus kėlinukui taiklus L. Lukošenkino tritaškis išlygino rezultatą 10:10. Antroje ketvirčio pusėje pagirtinai kovoję United ‒ „Alta transporto“ krepšininkai M.Daraškevičius ir P.Grikštas leido šeimininkams būti priekyje 19:16, tačiau trys tolimi BC „Boom“ ekipos tritaškiai: du pataikė O.Margelis, kitą jau besibaigiant kėlinukui – A.Urmulevičius, leido svečiams laimėti pirmąjį ketvirtį 23:27.

Antrojo kėlinuko pradžioje O.Stropus įsmeigė tris tolimus metimus paeiliui ir BC „Boom“ nutolo 27:36. Nors ir toliau sėkmingai žaidęs šeimininkų duetas M.Daraškevičius ir P.Grikštas bandė priartinti savo komandą prie priešinininkų, tačiau BC „Boom“ visada rasdavo kelią, kaip pelnyti taškus į varžovų krepšį. Įpusėjus ketvirčiui BC „Boom“ pirmavo 38:47.

Nors ir trečiojo kėlinuko pradžioje M. Lebedžio tritaškis sumažino svečių pranašumą iki 45:50, tačiau persilaužimo United ‒ „Alta transporto“ krepšininkams pasiekti nepavyko. Daugiausia taiklių A.Liogės metimų dėka BC „Boom“ komanda įgijo dviženklį pranašumą, kurio nepaleido iki pat rungtynių pabaigos. Po trečio ketvirčio svečiai buvo priekyje 55:68.

Ketvirto kėlinuko pradžioje BC „Boom“ vėl prapliupo tritaškiais metimais. Po trijų iš eilės tolimų metimų svečių persvara išaugo iki 60:79. Ir nors likus trims minutėms BC „Boom“ dar turėjo ženklią persvarą 68:92, tačiau aktyvus P. Grikšto ir L. Lukošenkino žaidimas puolime, leido United ‒ „Alta transporto“ ekipai sušvelninti rungtynių rezultatą iki 81:92. BC „Boom“ iškovojusi antrąją pergalę pakilo į grupės lyderių poziciją.

„Šių rungtynių pergalės priežastimis galima įvardintį puikų pataikymą iš toli ir tai, jog varžovai neturėjo nei vieno žaidėjo ant atsarginių suolo?“

BC „Boom“ komandos treneris L. Gudaitis: „taip, varžovams buvo sunku išbėgioti iki rungtynių pabaigos be keitimų, automatiškai gynyboje mažiau pastangų galėjo duoti, o mes laisvų metimų nemažai padarėme, tas faktorius ir sąlygojo didelį mūsų rezultatyvumą. Aišku, ir mes pabaigoje jau ne taip produktyviai žaidėme, tai pabaiga ne tokia įdomi buvo. Bet, svarbiausia pergalė“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

United ‒ „Alta transportas“: Mindaugas Daraškevičius – 24 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 23 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 18 tšk. (9 rezult. perd.)

BC „Boom“: Ovidijus Stropus – 24 tšk. (10 atk. kam.), Orestas Margelis – 15 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Liogė – 13 tšk., Paulius Mitkus – 12 tšk. (12 rezult. perd.), Mantas Tamošauskas – 11 tšk.

Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 13:35 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)BC „Gazuotas pienas“, kovoje dėl pirmos vietos grupėje įveikė BC „Boom“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:24 val.)