BC „Gazuotas pienas“ vs BC „Boom“ (87:77)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 30 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“, kovoje dėl pirmos vietos grupėje įveikė BC „Boom“

2016 rugsėjo 30 d., Penktadienis, 21:24 val., peržiūros: 980

Rugsėjo 30 d. Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos „Kauno mero taurės 2016“ rungtynės, kuriose jėgas surėmė BC „Gazuotas pienas“ (2-1) ir svečiai BC „Boom“ (2-0). Tai buvo lemiamos rungtynės abiems ekipoms, kadangi jose sprendėsi ne tik pirmos vietos nugalėtojas, tačiau ir klausimas, kur toliau komandos žais – Mažosios ar Didžiosios „Kauno mero taurės 2016“ atkrintamosiose varžybose.

Rungtynių pradžioje tvirčiau atrodė BC „Boom“ krepšininkai, kurie O. Margelio ir A. Urmulevičiaus tolimų metimų dėka pirmavo 8:13. Antroje kėlinuko pusėje svečius į priekį patraukė P.Mitkus, tačiau BC „Gazuotas pienas“, toliau varžovamas atitrūkti neleido ir pralaimėjo pirmą kėlinuką vos dviejų taškų persvara 19:21.

Antrajame kėlinuke kova vyko taškas į tašką ir tik kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko šiek tiek atitrūkti ir po taiklaus J. Pilecko tolimo šūvio įpusėjus rungtynėms pirmauti 41:37.

Trečiajame kėlinuke BC „Gazuotas pienas“ krepšininkams pavyko surengti kelias greitas atakas, kurių smaigalyje atsidurdavo M.Čipas ir M.Stankevičius, pataikyti porą tolimų metimų ir įgyti dviženklią persvarą 55:45. Kėlinuko pabaigoje dar vienas spurtas aikštelės šeimininkams leido jau pirmauti 68:54.

Ketvirtajame kėlinuke BC „Gazuotas pienas“ pasiekė didžiausią persvarą rungtynėse ir po taiklaus T. Žutauto metimo pirmavo 77:58. Tačiau toks rezultatas visiškai netenkino BC „Boom“ ekipos, kuri pralaimėjusi tokiu skirtumu būtų praradusi viltis kovoti dėl pirmų dviejų vietų grupėje ir tolimesnio žaidimo Didžiojoje taurėje. Tad svečiai suaktyvino gynybą ir kilo į lemiamą šturmą. Puikus A.Liogės žaidimas po krepšiu, taiklūs A. Urmulevičiaus ir P. Mitkaus metimai, BC „Boom“ ekipai leido priartėti pakankamai, kad komanda dar turėtų galimybę užimti antrą vietą grupėje. O pergale šiose rungtynėse ir pirma vieta grupėje džiaugėsi BC „Gazuotas pienas“ krepšininkai, iškovoję pergalę 87:77. Turbūt labiausiai dėl tokio rungtynių rezultato liūdi United ‒ „Alta transportas“ krepšininkai, kurie BC „Boom“ ekipos pergalės prieš „Galerą“ atveju liks už Didžiosios „Kauno mero taurės 2016“ borto.

„Komanda turėtų džiaugtis po tokių rungtynių, iškovojusi ne tik pergalę, tačiau pergalę reikiamu taškų skirtumu, garantavusiu pirmąją vietą grupėje?“

BC „Gazuotas pienas“ ekipos treneris J.Eibukas: „pasikartosiu, turbūt jau nuobodus pasidarysiu, mes čia žaidžiam dėl to, kad mums reikia pasiruošti prieš C lygą. Aišku, paskaičiavom, kad užimti pirmą vietą, tiek mums reikia laimėti, stengėmės kuo didesniu skirtumu, bet, apskritai, siekiam rodyti kuo geresnį rezultatą. Ir jeigu net ir pralaimėsim ketvirtfinalyje prieš kažką, prieš ką ten lošim, tai didelės tragedijos nebus. Tiesiog, kad būtų bendras geras vaizdas. O šiaip man greitos atakos patinka, kamuoliukas vaikšto, viskas labai gerai“.

„Pralaimėjote, tačiau pralaimėjimas tokiu skirtumu jums dar suteikia galimybę užimti antrąją vietą grupėje, tad šis pralaimėjimas nėra toks blogas?“

BC „Boom“ ekipos treneris L. Gudaitis: „jo, bet žinot, pirma būtų geriau. Aišku dabar gausis, kad tryskomandos turės po vieną pralaimėjimą, bet mus dar reikės išlošti paskutines varžybas. Tad neužbėkim įvykiams už akių, nes dar laukia vienerios varžybos, o kaip šiandien parodė varžybų eiga, susižaidimo mums dar šiandien reikia tikrai nemažai. Puolime dar labai daug broko, taip pat ir gynyboje. Bet, aišku, žaidėjai stengėsi, kovojo, kaip jau gavosi, taip“.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Žutautas – 19 tšk., Mantas Čipas – 16 tšk., Karolis Kokoška – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Justinas Pileckas – 11 tšk.

BC „Boom“: Aivaras Liogė – 29 tšk. (14 atk. kam.), Paulius Mitkus – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Gvidas Rupeika – 9 tšk.

Tik rungtynių pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ įrodė pranašumą prieš „Vilmista“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 22:30 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį (2016 spalio 14 d., penktadienis, 22:19 val.)„Sporto manija“ laimėjo Kauno mero Didžiosios taurės 2016 pirmą vietą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 20:11 val.)Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)