ICE vs Hidraulinės sistemos (75:84)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį

2019 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 00:21 val., peržiūros: 820

Balandžio 24-osios vakarą vyko pavasario „Sportturas“ taurės 2019 ketvirtfinalio pirmosios serijos rungtynės tarp ICE ir „Hidraulinės sistemos – 2“ komandų. Po permainingos ir intriguojančios kovos 75:84 (22:21, 19:22, 25:21, 9:20) Hidraulinės sistemos – 2 iškovojo labai saldžią pergalę.

Nuo pat pirmųjų minučių aikštelėje virė tikras pragaras. Daug kieto kontakto, pražangų, ginčų. Nors ICE komanda sugebėjo įgyti 7 taškų pranašumą, oponentai greitai pasitempė ir ICE kėlinį laimėjo tik 22:21. Antrasis kėlinys – toks pat atkaklus. Visgi šiame kėlinyje jau Hidraulinėms sistemoms pavyko įgyti apčiuopiamą pranašumą 38-30. Laiminčiųjų nelaimei – kelios ICE rezultatyvios atakos, taiklūs tritaškiai ir kėlinio rezultatas vėl apylygis 43:41 Hidraulinių sistemų naudai.

Trečiąjį kėlinį pirmaujantys krepšininkai pradėjo labai apsnūdusiai ir iškart buvo įmesti į ledinį „ICE“ dušą : per 3-is kėlinio minutes trapi persvara virto į 7 taškų deficitą. Vis dėlto kėlinio pabaigoje kovingieji „hidrauliai“ sumažino atsilikimą 64:66. Ir intriga persikėlė į lemiamą ketvirtį. Ketvirtasis kėlinys buvo magiškas Hidraulinėms sistemoms. Nors trys ICE komandos žaidėjai žaidė beveik be keitimų, kas turėjo įtakos lemiamo ketvirčio baigčiai, tačiau reikia pagirti ir kovinguosius „hidraulius“.Nors praėjus 5-ioms rezultatas išliko apylygis 75:73 ICE komandos naudai, pastarieji tiesiog nebepataikė savo metimų ir paleido pergalę iš savo rankų. Puiki „hidraulių“ gynyba, leidusi varžovams įmesti tik 9 taškus ir dar puikesnis Tadas Ivanauskas. Neprametęs iš žaidimo, pastarasis buvo pagrindinis pergalės kalvis, lemiamame ketvirtyje surinkęs net 12 naudingumo balų (iš viso 32).

„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:38 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67) (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:30 val.) Menų kambarys & BC „Rhino“ lengvai nugalėjo „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:29 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)