Alytaus „Vakarai“ vs Vilkai (67:66)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 balandžio 26 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, Birutės g. 2, Alytus, LT-62151

Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66)

2019 balandžio 26 d., Penktadienis, 21:53 val., peržiūros: 612

Balandžio 26d., Penktadienį, 20:00val., Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – Alytaus „Vakarai“ ir svečiai – „Vilkai“.

Rungtynes stipriai pradėjo „Vilkai“ išsiverždami į priekį 7 taškais. Įpusėjus ketvirčiui svečiai išlaikė 7 taškų pranašumą, visgi „Vakarai“ rezultatą sušvelnino iki 4 (8:12). Tačiau „Vilkai“ užbaigė pirmąjį ketvirtį atkarpa (9:2) ir užbaigė pirmąjį kėlinį su 11 taškų pranašumu – 10:21. Antrąjį kėlinį gera atkarpą pradėję šeimininkai sumažino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau atkakliai žaidę „Vilkai“ vėl susikrovė solidų 14 taškų pranašumą (17:31). Pirmąją rungtynių pusę sėkmingai užbaigė svečiai ir ekipas skyrė 20 taškų – 26:46.

Antrąją rungtynių dalį rezultatyviai pradėjo Alytaus ekipa. „Vakarai“ iš lėto tirpdė svečių pranašumą ir likus kiek mažiau nei 4 minutėm iki trečiojo ketvirčio pabaigos ekipas skyrė 10 taškų (44:54). Rezultatyviausią kėlinį sužaidę šeimininkai sumažino skirutmą iki 7 – 51:58. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vilkų“ puolimas strigo, o tuo pasinaudoję Alytiškiai sumažino skirtumą iki 5 taškų. Įpusėjus kėliniui „Vakarai“ ir toliau sėkmingai žaidė puolime ir likus kiek daugiau nei 2 minutėm persverė rezultatą savo naudai (64:62). Neužilgo „Vilkai“ rezultatą išlygino, tačiau persverti jo svečių ekipai nepavyko ir paskutinį tašką rungtynėse padėjo D. Šiumbrio tritaškis – 67:66 (10:21, 16:25, 25:12, 16:8).

Po ilgosios pertraukos „Šernai“ sutvarkė „Vilkus“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:35 val.)Solidžią persvarą iššvaistę Alytaus „Vakarai“ vos neprisižaidė su „Rimo & Patikima linija“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 23:40 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)Pavasario taurę „Vilkai“ pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)