KTU ‒ 2 vs Vilkai (93:64)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 19:49 val., peržiūros: 600

Trečiadienį KTU sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „KTU – 2“ ir „Vilkai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kur puolime varžovus varė į neviltį tolimais metimais ir greitai atitolo nuo varžovų. „Vilkams“ sunkiai sekėsi susitvarkyti su jaunas varžovais, o „KTU – 2“ toliau puikiai išnaudojo antrus šansus po savu krepšiu. Antrame ketvirtyje svečiams pavyko atgaivinti puolimą bei gynybą, tačiau šeimininkai toliau bombardavo tritaškiais metimais ir komandas prieš ilgąją pertrauką skyrė 27 taškai – 55:28.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo gintis zonine gynyba, kur šeimininkams sunkiai sekėsi įveikti gynybą. „Vilkai“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo grėsmingai artėti prie varžovų. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje „KTU – 2“ sugebėjo greitomis atakomis atstatyti turėtą pranašumą, bet „Vilkai“ sugebėjo laimėti trečią kėlinuką ( 69:48). Lemiamame kėlinyje „KTU – 2“ atsilaikė prieš varžovus bei išsaugojo triuškinantį pranašumą ir pergalingai pradėjo Pavasario „Sportturas“ taurę, rezultatu – 93:64

„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „KTU ‒ 2“ lengvai įveikė „Dakra ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 19:56 val.)Pavasario taurę „Vilkai“ pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:47 val.)52 taškus pelnęs Karolis Timofejevas neišgelbėjo „Telios“ nuo pralaimėjimo prieš „KTU ‒ 2“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:10 val.)„KTU ‒ “ užtikrintai įveikė „VU KHF“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)Po ilgosios pertraukos „Šernai“ sutvarkė „Vilkus“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:35 val.)Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66) (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 21:53 val.)