Vilkai vs VU KHF (64:56)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Pavasario taurę „Vilkai“ pradėjo pergale

2019 kovo 27 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 478

Kovo 27-tą dieną, Vileišio mokyklos sporto salėje vyko pirmosios pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės tarp D pogrupio komandų „Vilkai“ bei VU Kauno humanitarinio fakulteto krepšininkų. Po vangiai prasidėjusių rungtynių, rungtynių pabaigoje trilerį 64:56 (5:10, 26:18, 9:17, 24:11) laimėjo Vilkai.

Pirmajame kėlinyje net pusę laiko komandoms niekaip nepavyko pelnyti taškų. Labai daug netaiklių metimų neleido nei vienai komandai „atsidaryti“ , todėl rezultatas buvo panašesnis į futbolo rungtynių (0:1) VU naudai. Laimei pralaužus ledus abi komandos pradėjo rinkti taškus ir įgavo pasitikėjimo savimi antrajame kėlinyje. Šis kėlinys – absoliučiai priešingas buvusiam. Abi komandos žaidė labai intensyvų ir svarbiausia rezultatyvų krepšinį. Vilkai pelnė beveik 6 kartus daugiau taškų nei pirmajame kėlinyje ir įgijo menką persvarą (31:28). Labai banguotai žaidžiant komandoms, trečiasis kėlinys priklausė jau VU komandai. Pastarieji nepiknaudžiavo tritaškiais metimais, užtikrintai rinko taškus iš vidutinio nuotolio ir išsiveržė į priekį (45:40). Taigi viskas nusikėlė į lemiamą ketvirtį, kuriame abi komandos nenorėjo nusileisti. Po pirmųjų 5 minučių – jokio aiškumo, rezultatas apylygis 45:47 VU naudai. Ir nors jau atrodė, kad VU išlaikys savo persvarą – nuovargis sutrukdė užtikrintai užbaigti rungtynes. Net 8 padarytos klaidos leido Vilkams ne tik pasivyti, bet ir palenkti rungtynių baigtį į savo pusę. 11 Vilkų taškų po VU klaidų ir nugalėtojas aiškus.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Šernai“ iškovojo pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66) (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 21:53 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)Po ilgosios pertraukos „Šernai“ sutvarkė „Vilkus“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:35 val.)„KTU ‒ “ užtikrintai įveikė „VU KHF“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)