Hidraulinės sistemos vs Šešių sūrių (107:95)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2019 gegužės 05 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą

2019 gegužės 05 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1048

Gegužės 5 dieną, sekmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” didžiojo finalo susitikimas tarp „Hidraulinės sistemos“ (šeimininkai) ir „Šešių sūrių“ (svečiai).

Rungtynės prasidėjo aktyviu ir rezultatyviu „Šešių sūrių“ ekipos žaidimu, kuris leido įpusėjus pirmajam kėlinukui jiems pirmauti 8:14. Nors „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino rungtynių rezultatą kėlinio pabaigoje, bet lkelios rezultatyvios atakos vėl leido priekyje būti svečiams – 24:29.

Antrajame kėlinyje ir toliau abi ekipos žaidė greitai ir apylygiai, o įpusėjus kėlinukui „Šešių sūrių“ ekipa pirmavo minimaliu pranašumu – 38:40. Ir toliau dvikova klostėsi labai atkakliai, bet svečiai vis buvo mažu žingsneliu priekyje. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 46:50.

Trečiajame kėlinyje „Šešių sūrių“ ekipai pavyko kiek nutolti – 53:66. Bet S. Klimkevičiaus metimai labai greitai vėl grąžino svečių pranašumą iki vienženklio – 59:66. „Hidraulinės sistemos“ kėlinio pabaigoje dar kiek sumažino turimą deficitą – 63:68.

Lemiamą kėlinį „Hidraulinės sistemos“ pradėjo spurtu ir po kelių minučių jau pirmavo 76:71. Labai greitai šeimininkai atitrūko dviženkliu pranašumu, tačiau svečiai priartėjo vėl iki dviejų taškų 83:81. Visgi, patirtis leido „Hidraulinėms sistemoms“ triumfuoti šiame finale. Galutinis susitikimo rezultatas 107:95 (24:29, 22:21, 17:18, 44:27).

„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67) (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Šešių sūrių“ komanda nesunkiai įveikė „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“ (2019 kovo 29 d., penktadienis, 22:13 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:38 val.)