Birštono SC – „Olimpas“ vs Šešių sūrių (82:79)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 29 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“

2019 kovo 29 d., Penktadienis, 22:13 val., peržiūros: 562

Kovo 29 dieną, 19:00 val., Birštono gimnazijos sporto salėje susitiko Pavasario „Sportturas“ taurė 2019 lygos komandos Birštono SC – „Olimpas“ (šeimininkai) ir „Šešių sūrių“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 82:79 (16:23, 22:16, 26:24, 18:16).

Pirmajame kėlinyje abi komandos pradėjo susikaupę ir nusiteikę kovoti. Šiek tiek geriau tolimus metimus metę svečiai spurtavo į priekį 12:4. Toliau visą kėlinį svečiams pavyko išlaikyti pranašumą ir po pirmojo kėlinio priekyje „Šešių sūrių“ 16:23. Antrajame kėlinyje prasidėjo rimtesnė kova. Per pusę kėlinio šeimininkams pavyko prisivyti varžovus ir užvirė kova taškas į tašką. Iki kėlinio galo svečiams pavyko išlaikyti minimalų pranašumą 38:39.

Trečiajame kėlinyje kova toliau tęsėsi. Nei viena nei kita komanda nesiruošė nusileisti. Didižiausias skirtumas tarp komandų buvo 3 taškai, tačiau kėlinio gale iniciatyva perimė šeimininkai 64:63. Ketvirtasis kėlinys buvo pats aršiaušias. Pirmaujanti komanda keitėsi kėlinyje net šešis kartus ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Šeimininkams likus minutei pavyko įgyti 3 taškų pranašumą ir svečiai nesugebėjo iškovoti pergalės. Rungtynes rezultatu 82:79 laimėjo Birštono SC – „Olimpas“.

“Olimpas“ komandos treneris V. Kapačinskas: „Buvo labai įtemptos rungtynės – ačiū Dievui laimėjom.“

BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:23 val.)Birštono SC – „Olimpas“ įrodė savo pranašumą prieš „Feniksą“ (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:08 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Šešių sūrių“ komanda nesunkiai įveikė „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)