Feniksas vs Šešių sūrių (83:98)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 12 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83)

2019 balandžio 12 d., Penktadienis, 20:59 val., peržiūros: 798

Balandžio 12d., Penktadienį, 19:30val., Žiburio pagrindinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Feniksas“ ir svečiai – „Šešių sūrių“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova taškas į tašką, įpusėjus pirmąjam ketvirčiui ekipas skyrė tik 2 taškai (8:10). Antroje kėlinio dalyje svečiai susikrovė 8 taškų pranašumą (12:20), tačiau baigiantis kėliniui „Feniksui“ pavyko atsilikimą sušvelninti – 16:20. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti (22:22), tačiau po kelių minučių vėl į priekį išsiveržė „Šešių sūrių“ krepšininkai (26:32). Baigiantis antrąjam kėliniui svečiai padidino pranašumą – 33:39.

Antrąją rungtynių dalį svečiai pradėjo 9:0 spurtu, po kurio ekipas skyrė 15 taškų (33:48). Trečiąjame ketvirtyje „Šešių sūrių“ krepšininkai sumetė net 35 taškus ir išlaikė esamą persvarą – 59:74. Ketvirtąjį kėlinį ekipos žaidė apylygiai, tačiau penkiese susirinkusiems „Fenikso“ krepšininkams pritrūko jėgų prisivyti varžovus ir užtikrintą pergalę šventė „Šešių sūrių“ krepšininkai – 83:98 (16:20, 17:19, 26:35, 24:24).

„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šešių sūrių“ komanda nesunkiai įveikė „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)Birštono SC – „Olimpas“ įrodė savo pranašumą prieš „Feniksą“ (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“ (2019 kovo 29 d., penktadienis, 22:13 val.)„Feniksas“ patiesė „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Feniksas“ antroje rungtynių dalyje įveikė KK „Žaibas“ krepšininkus (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)