Vilkai vs Lietuvos geležinkeliai (63:72)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72)

2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 720

2019 balandžio 15 d., pirmadienį, J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Vilkai“ ir svečiai „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynes abi komandos pradėjo gan sparčiai rinkdamos taškus (11:11), šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje tūrėjo persvarą savo rankose, visgi M. Visockio taiklaus tolimo metimo dėka svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų (22:19).

Antrąjame kėlinyje ir toliau vyko lygi dvikova (30:29), visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Lietuvos geležinkeliai“, kurie prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo rezultatu (35:39).

Trečiajame kėlinyje abi komandos pradėjo sunkiai rinkdamos taškus (41:45), todėl prieš lemiamą ketvirtį rezultatas per daug nepakito ir „Vilkai“ tūrėjo šešių taškų deficitą (47:53).

Ketvirtąjame kėlinyje „Vilkų“ komandos pagrindiniai žaidėjai rinkosi asmenines pražangas, o tuo pasinaudoję „Lietuvos geležinkeliai“ spurtavo 1:15 ir taip įtvirtino savo komandos pergalę rezultatu (63:72).

„Lietuvos geležinkeliai“ komandos žaidėjas T.Žvirblis:

Sakyčiau susitiko lygios komandos, bet kadangi mūsų atsarginis žaidėjų suolelis buvo ilgesnis ir šiek tiek geresnis, tas ir lėmė komandos pergalę.

„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)Pavasario taurę „Vilkai“ pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:47 val.)Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66) (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 21:53 val.)