KM „Žalgiris“ vs KTU ‒ 2 (77:84)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje

2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 712

Pirmadienį, gegužės 6 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, Didžiosios taurės, Didžiojo finalo rungtynės tarp nominalių aikštelės šeimininkų KM „Žalgiris“ bei svečių „KTU – 2“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę aikštelės šeimininkai sugriuvo lemiamu metu ir svečių ekipa išplėšė savo varžovams pergalę iš rankų.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie užbombordavo varžovų krepšį tolimais metimais ir skaičiavo jau devynių taškų pranašumą. Vėliau svečiai pradėjo naudotis ūgio ir jėgos pranašumu ir netrukus braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų praktiškai nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:20. Antrąjį ketvirtį vėl, kiek sėkmingiau, pradėjo KM „Žalgiris“. Pastarieji smeigė kelis tritaškius ir įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau labai greitai juos pavijo „KTU – 2“ ekipa ir pradėjo alsuoti jiems į nugarą. Vėliau skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:36.

Kaip jau įprasta šioms rungtynėms, geresnę kėlinuko pradžią apturėjo KM „Žalgiris“ ekipa, kurie pataikė dar kelis tolimus metimus ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet „KTU – 2” ekipa taip pat pataikė kelis taiklius tolimus metimus greituose išpuoliuose ir netrukus braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Per likusį kėlinio laiką nieko naujo neįvyko – komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir aikštelės šeimininkai išlaikė trapų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:57. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandoms gana sunkiai sekėsi rinkti taškus. Vėliau, geresnę atkarpą apturėjo aikštelės šeimininkai, kurie pasinaudojo savo varžovų užsidirbtomis techninėmis pražangomis bei įgijo septynių taškų pranašumą. Tačiau tuomet dvi nesportines pražangas užsidirbo tie patys aikštelės šeimininkai ir leido savo varžovams inicijuoti spurtą, kurio metu svečiai išlygino rezultatą. Lemiamu metu KM „Žalgiris“ neišvengė klaidų savo žaidime ir buvo stipriai nubausti savo varžovų. „KTU – 2“ ekipa, likus žaisti mažiau nei minutę, turėjo jau keturių taškų pranašumą savo rankose. Lemiamu metu aikštelės šeimininkai sėkmingai užpulti nesugebėjo ir didžiąją rungtynių dalį pirmavę KM „Žalgiris“ jaunuoliai nusileido vyresniems savo kolegoms, „KTU – 2“ komandai. Galutinis rungtynių rezultatas 77:84.

„KTU ‒ “ užtikrintai įveikė „VU KHF“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „KTU ‒ 2“ lengvai įveikė „Dakra ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 19:56 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)52 taškus pelnęs Karolis Timofejevas neišgelbėjo „Telios“ nuo pralaimėjimo prieš „KTU ‒ 2“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:10 val.)