KTU ‒ 2 vs Dakra - Košmaras (96:57)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „KTU ‒ 2“ lengvai įveikė „Dakra ‒ Košmarą“

2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 19:56 val., peržiūros: 692

Balandžio 29 dieną „KTU“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ KTU ‒ 2“ priemė svečius „ Dakra – Košmarą“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 4:3 pirmavo „ KTU ‒ 2“. Prasidėjus antrai kėlinio pusei dviejų taškų persvarą turėjo „ KTU ‒ 2“ (11:9). Šeštą minutę „ Dakra – Košmaras“ rezultatą išlygino. Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau sužaidė „ KTU ‒ 2“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki trijų taškų (18:15).

Prasidėjus trečiai minutei tritaškį pataikė „ Dakra – Košmaras“, po kurio rezultatas tapo lygus (23:23). Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (24:23), o minutės pertraukėlės paprašė „ KTU ‒ 2“. Netrukus spurtą surengė „ KTU ‒ 2“, kurie spaudė varžovus, o įpusėjus šeštai minutei minutės pertraukėlės paprašė „ Dakra – Košmaras“ (30:23). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė devyni taškai (37:28).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „ KTU ‒ 2“, kurių pranašumas padidėjo iki trylikos taškų (43:30). Sužaidus tris su puse minutės komandas skyrė septyniolika taškų, o minutės pertraukėlės paprašė „ Dakra – Košmaras“ (49:32). Septintą minutę skirtumas buvo penkiolika taškų (54:39), o minutės pertraukėlės paprašė „ KTU ‒ 2“. Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „ KTU ‒ 2“. Kėlinio pabaigoje „KTU – 2“ padidino persvarą iki aštuoniolikos taškų (59:41).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė dvidešimt keturi taškai, o minutės pertraukėlės paprašė „ Dakra – Košmaras“ (65:41). Per likusį laiką geriau žaidė „ KTU ‒ 2“, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 96:57. „ KTU ‒ 2“ laimėjusi rungtynes pateko į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės pusfinalį.

„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“ (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„KTU ‒ “ užtikrintai įveikė „VU KHF“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)52 taškus pelnęs Karolis Timofejevas neišgelbėjo „Telios“ nuo pralaimėjimo prieš „KTU ‒ 2“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ paliko be pergalių „916“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:11 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)