Dakra - Košmaras vs 0Septyni (58:60)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“

2019 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 593

Balandžio 18 d., ketvirtadienį, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Dakra – Košmaras“ (2/0) ir svečiai – „0Septyni“ (1/1).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviu abiejų ekipų žaidimu ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo vos 4:4. Bet tada du tritaškius iš eilės pataikė P.Kuzminskas, kas leido „Dakra – Košmaras“ ekipai laimėti pirmą kėlinį 13:8.

Antrajame kėlinuke „0Septyni“ spurtavo 0:8 ir persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Tada svečiai pataikė dar du tolimus ir jau nutolo 14:22. Nors šeimininkams pavyko priartėti, tačiau G. Jaščericino metimai kėlinio pabaigoje leido „0Septyni“ ekipai po dviejų kėlinių būti priekyje 20:25.

Trečiajame kėlinuke ekipos apsikeitė tritaškiais ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 28:32. Svečiams trapią keturių taškų persvarą pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos, po kurios pirmavo 40:44.

Lemiamame kėlinuke svečiai iškart paspurtavo iki 49:40, bet beveik per minutę „Dakra – Košmaras“ priartėjo per vieną metimą – 49:47. Rungtynių pabaiga susiklostė dramatiškai. Likus 57 sekundėms po D. Labašausko dvitaškio rezultatas tapo lygus 58:58. „0Septyni“ iškovojo pergalę po G. Jaščericino tikslaus metimo paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Galutinis susitikimo rezultatas 58:60 (13:8, 7:17, 20:19, 18:16).

Puiki varžybų pradžia nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „KTU ‒ 2“ lengvai įveikė „Dakra ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 19:56 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „916“ (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 19:57 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ paliko be pergalių „916“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:11 val.)