916 vs Dakra - Košmaras (55:86)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, S. Lozoraičio g. 13, Kaunas, LT-50137

„Dakra ‒ Košmaras“ paliko be pergalių „916“ ekipą

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 1061

Balandžio 17 d., trečiadienį, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjaus sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „916“ (0/2) ir svečiai – „Dakra – Košmaras“ (1/0).

Rungtynes „916“ pradėjo klaidomis, ko pasekoje per beveik pusę kėlinio pelnė vos du taškus. Tuo pasinaudoję „Dakra – Košmaras“ po penkių V. Šimaičio taškų kėlinio pabaigoje pirmavo 10:19.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dviem tolimais tiksliais metimais, tačiau po to paleido svečius į priekį ir po antro ketvirčio jau turėjo penkiolikos taškų deficitą – 23:38.

Trečiajame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino ir įpusėjus kėlinukui „916“ kiek priartėjo – 36:49. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Dakra – Košmaras“ vėl nutolo – 42:61.

Ketvirtame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė, o „Dakra ‒ Košmaras“ greitų atakų pagalba dar labiau įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 55:86 (10:19, 13:19, 19:23, 13:25).

„Dakra ‒ Košmaras“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:11 val.)„Kauno NTI-PN“ Pavasario „Sportturas“ taurę pradėjo nesunkia pergale prieš „916“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:03 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „916“ (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „KTU ‒ 2“ lengvai įveikė „Dakra ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 19:56 val.)G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“ (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)