Vilmista vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (67:60)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:26 val., peržiūros: 635

Trečiadienį J.Dobkevičiaus sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ 2019 pirmenybių „Iššūkio taurės“ 1/8 rungtynės, kuriose susitiko „Vilmista“ ir Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“.

Rungtynės prasidėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sausa atkarpa, o šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik ketvirtą žaidimo minutę. „Vilmista“ toliau niekaip nesusitvarkė gynyboje, o svečiai išlaikė pranašumą savose rankose ( 15:19). Antrame ketvirtyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ toliau nestabdė apsukų ir pasiekė rekordinį pranašumą – 1 11 taškų. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai supančiojo varžovų puolimą , kur greitomis atakomis sumažino skirtumą iki vieno metimo – 35:36.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Inirtinga kova persikėlė į ketvirtą kėlinuką ( 48:50). Lemiamame kėlinyje „Vilmista“ netikėtai spurtavo, kur varžovai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. „Vilmista“ neišleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę bei kelialapį į ketvirtfinalį, rezultatu – 67:60 (15:19, 20:17, 13:14, 19:10)

Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Feniksas“ patiesė „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Šešių sūrių“ komanda nesunkiai įveikė „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.) „Kauno švara“ iššvaistė solidžią persvarą ir atidavė pergalę „Vilmista“ krepšininkams (2019 balandžio 16 d., antradienis, 21:15 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67) (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Menų kambarys & BC “Rhino“ iškovojo fantastišką pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:31 val.)