Kauno švara vs Hidraulinės sistemos (90:71)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“

2019 balandžio 09 d., Antradienis, 21:38 val., peržiūros: 904

Balandžio 9 dieną, 20:15 val., Švaros sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos Asociacija „Kauno švara“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos – 2“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 90:71 (24:15, 25:21, 23:24, 18:11).

Rungtynių pradžia komandoms buvo šiek tiek vangoka, kelias minutes komandos atrodė lyg apšilinėdamos. Tačiau vėliau prasidėjo kova, kurią antroje kėlinio pusėje nutraukė tolimi šeimininkų tritaškiai. Pirmąjį kėlinį laimėjo „Kauno švara“ rezultatu 24:15. Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko kelias atakas apsiginti ir užpulti ir iškart sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų (25:22). Deja spurto ilgai išlaikyti nepavyko ir šeimininkai per pora minučių susigrąžino 10 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo šeimininkai dar padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių pirmauja rezultatu 49:36.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai toliau diktavo savo sąlygas. Prabėgus kiek daugiau nei pusę kėlinio „Kauno švara“ įgįjo rekordinę net 20 taškų persvarą. Tačiau kėliniui pasibaigiant svečiams pavyko sušvelninti rezultatą (49:60). Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko dar labiau prartėti prie varžovų, tačiau šeimininkai nepasidavė ir susigrąžino turėtą pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 90:71.

„Kauno švara“ komandos treneris P.Vosgirdas: „Džiaugiamės, kad smagiai pažaidėm ir išlošėm pergalę“

Menų kambarys & BC „Rhino“ lengvai nugalėjo „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.) „Kauno švara“ iššvaistė solidžią persvarą ir atidavė pergalę „Vilmista“ krepšininkams (2019 balandžio 16 d., antradienis, 21:15 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67) (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ šventė užtikrintą pergalę prieš Kauno švara krepšininkus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:26 val.)