Požeminės linijos ‒ POLI vs Šešių sūrių (82:61)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 830

Pirmadienį, kovo 26 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centro salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2018 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Požeminės linijos ‒ POLI“ priemė svečius „Šešių sūrių“.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad šeimininkai rungtynes pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą (24:10).

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, buvo pramesta daug metimų, taigi kėlinį savo naudai laimėjo ,,Požeminės linijos ‒ POLI“ komanda (41:32).

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo ,,Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipa ir be didesnių sunkumų puikiai atstovėjo gynyboje ir tai leido jiems spurtuoti 10:4 ir įgyti jau didelįį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo (61:46)..

Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas . „Šešių sūrių“ taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipai ir pastaroji iškovojo pergalę rezultatu (82:61).

„Požeminės linijos ‒ POLI“ komandos treneris T.Šiaulys: Mūsų pergalę lėmė neblogas komandos susiburimas ir dar, kad atsirado naujų žaidėjų.

„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“ (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:51 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.)„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)