Vėjų linija & Garliavos duona vs Kolegos (93:79)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“

2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 870

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Pavasario „Sportturas“​ taurės reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“​ su svečiais “Kolegos“​ krepšininkais. Nors rungtynių pradžioje vyko atkakli kova, antrojoje rungtynių dalyje dominavę šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę.

​Pirmasis rungtynių kėlinys pasižymėjo „Kolegų“​ iniciatyvumu. Beveik pusę ketvirčio žaidimas vyko taškas į tašką, bet sužaidus 4 minutes svečiai sužaidė atkarpą 7:0, kurią inicijavo M.Gilius, taip išsiverždami į priekį 5 taškais (7:12). Tačiau aikštės šeimininkai nesnaudė ir kėlinio pabaigoje spurtavo 9:0, taip laimėdami ketvirtį rezultatu 20:19.

​Antrojo kėlinio pradžioje vyko intriguojanti kova. Abi komandos viena kitai neleido nutolti daugiau nei per 5 taškus. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, „Vėjų linija & Garliavos duona“​ priminė varžovams, kad turi charakterį ir lygų rezultatą persvėrė į savo pusę 7 taškais (38:31). Tas pats taškų skirtumas išliko ir pasitinkant ilgąją pertrauką – ​42:35.

​Antroji rungtynių pusė priklausė šeimininkams. Turėdami ūgio pranašumą jie vieną po kito rinko kamuolius ne tik po savo, bet ir po varžovų krepšiais. To pasekoje taškų skirtumas tarp komandų tik didėjo. V.Vaškevičius („Vėjų linija & Garliavos duona“​) dalino tikslius perdavimus savo komandos draugams, šie vedami L. Varno vertė juos taškais. Po spurto 11:0, rezultatas kėlinio pabaigoje – 67:50.

​Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors per šias 10 minučių „​Kolegos“​ ir pelnė daugiau taškų, tai nepadėjo nei sumažinti deficito, nei pagalvoti apie pergalę. „Vėjų linija & Garliavos duona“​ iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę – ​93:79.

E. Žiedelio („Vėjų linija & Garliavos duona“​) mintys prasidėjus turnyrui:
„Po pirmos pergalės, manom, kad esam stiprūs. Ruošiamės laimėti šį turnyrą.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Šešių sūrių“ ekipa iškovojo bronzos medalius „Sportturas“ Iššūkio taurėje (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:16 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:23 val.)