Kauno Rami vs Hidraulit (77:67)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 21:34 val., peržiūros: 876

Balandžio 8 d., sekmadienį, Kauno Saulės gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), D pogrupio rungtynės tarp „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Hidraulit“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje po M. Naginionio penkių taškų paeiliui „Hidraulit“ įsiveržė į priekį 6:10. Visgi, Š. Urbaičio ir Š. Petraičio metimai leido „Kauno Rami“ spurtuoti 7:0. Tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie po pirmojo ketvirčio pirmavo 18:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo G. Vyšniausko ir G. Džiaugio tolimais šūviais, kurie leido įsiveržti į priekį šeimininkams 24:21. Bet tada iniciatyvą į savo rankas paėmė „Hidraulit“ krepšininkas N.Moisas, kurio taiklūs metimai bei rezultatyvūs prasiveržimai leido svečiams nutolti 36:42.

Trečiajame ketvirtyje svečiai po M. Naginionio šešių paeiliui taškų įgijo dviženklį pranašumą 40:50. Bet tada „Kauno Rami“ suaktyvino savo gynybą, tris tritaškius pataikė G.Džiaugys, dar vieną paskutinę ketvirčio sekundę įsūdė Š.Bernatavičius, o šeimininkai priartėjo 54:58.

Lemiame kėlinuke visiškai žaidimą kontroliavo „Kauno Rami“ krepšininkai, labai svarbiu momentu du tritaškius pataikė jų aukštaūgis Š.Bernatavičius, kurie leido šeimininkams ir persverti rungtynių eigą savo naudai. Sunki, tačiau pelnyta „Kauno Rami“ ekipos pergalė. Galutinis rungtynių rezultatas 77:67 (18:21, 18:21, 18:16, 23:9).

Š.Petraitis („Kauno Rami“) apie pergalės priežastis:

„komandinis žaidimas, agresyvi gynyba, spaudimas, juos išmušęs iš vėžių, zona gal šiek tiek. Paskui, gale, prapylėm savo tritaškius ir šiek tiek atsiplėšėm. Tai, manau, ir lėmė pergalę.“

Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno Rami“ įveikė „Modesta“ (55:34) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Kolegos“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 23:25 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)