Ariogala vs Požeminės linijos ‒ POLI (70:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 03 d., Antradienis, 19:30 val. @ Ariogalos sporto salė, Melioratorių g. 4, Ariogala, Raseinių raj., LT-60257

„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus

2018 balandžio 03 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 790

Balandžio 3 dieną, 19:30 val., Ariogalos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 komandos „Ariogala“ (šeimininkai) ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ (svečiai). Šį vakarą susitiko iš ties labai lygios komandos, žaidimas buvo atkaklus ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. Likus žaisti mažiau nei 10 sekundžių tritaškiu metimu savo komandą į priekį išvedė E.Vaitekauskas, o per likusį laiką „Ariogala“ taškais nepasižymėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:73 (14:22, 19:21, 19:11, 18:19).

Nors rungtynių starte abi komandos pasižymėjo vien klaidomis, tačiau gana greitai ėmė ryškėti svečių pranašumas. Skirtumas dar pirmojo kėlinuko pradžioje pasiekė dešimties taškų ribą, bet ties tuo momentu jis nustojo augęs ir prasidėjo lygus žaidimas. Šeimininkai stengėsi išnaudoti gerokai ilgesnį suolelį, bet komandai dar labai trūko susižaidimo, todėl gerus epizodus keisdavo klaidos lygiose vietose, o puolime vienas kitą labiau suprantantys svečiai vis dar išlaik,ė pranašumą savo pusėje. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 33:43.

Panašus skirtumas išsilaikė ir ilgą laiką trečiame kėlinuke, bet tuomet „Ariogala“ suprato, kad varžovai jau jaučia nuovargį, todėl pradėjo naudoti kur kas kietesnę gynybą, dažnai paspausdami priešininkus ir per visą aikštę. Tai davė apčiuopiamos naudos, skirtumas labai greitai išnyko, o šeimininkai pirmą kartą patys nutolo. Laiko žaisti liko visai nedaug, tad „Požeminės linijos ‒ POLI“ pasinaudojo paskutine pertraukėle ir sugebėjo atsitiesti. O likus žasti vos vieną ataką E.Vaitekauskas šaltakraujiškai atkavo iš toli ir išvedė savo ekipą į priekį. Per likusį laiką „Ariogala“ taškais nepasižymėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 70:73.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:51 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“ (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:06 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)