Požeminės linijos ‒ POLI vs Alaina (72:53)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 17 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių

2018 balandžio 17 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 784

Antradienį, balandžio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Požeminės linijos – POLI” bei svečių „Alaina“. Kova tarp komandų vyko tik pirmajame kėlinyje, nes antrajame kėlinyje varžovai įgijo dviženklį pranašumą ir jį sėkmingai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviu žaidimu, tačiau vėliau abi komandos įsivažiavo puolime, bet geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie sugebėjo įgyti šešių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:14. Antrojo kėlinio metu jau kur kas pranašesni buvo aikštelės šeimininkai, kurie viso kėlinio metu bėgo į priekį, o patys praleido į savo krepšį tik septynis taškus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:21.

Trečiojo kėlinuko metu kiek geriau atrodė „Alainos“ ekipa. Jiems atsirišo krepšys atakuojant iš tolimesnių distancijų ir jie per šį ketvirtį smeigė penkis tolimus metimus. Tuomet skirtumas tarp komandų sumenko iki vienženklio, bet ketvirčio pabaigoje kiek geriau atrodė „Požeminės linijos – POLI“ ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:42. Lemiamo ketvirčio metu svečiams nepavyko rimčiau kibti į atlapus savo varžovams ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. Galutinis rungtynių rezultatas 72:53.

Tomas Šiaulys („Požeminės linijos – POLI“):
“Tiesiog geriau pataikėm“.

„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“ (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Alaina“ neprilygo „Old S/M“ ekipai (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 23:09 val.)