Baltic Transline vs Lietuvos geležinkeliai (69:85)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį

2018 balandžio 29 d., Sekmadienis, 20:48 val., peržiūros: 811

Balandžio 29 dieną, 19:00 val., „Ringaudų“ pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“, „Mažosios“ taurės 2018, komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Lietuvos geležinkeliai“ (svečiai). Šį vakarą komandos stojo žaisti ketvirtfinalio rungtynių, kurios taurėje vyksta vos iki vienos pergalės. Penkiese susirinkę „Baltic Transline“ žaidėjai labai sėkmingai priešinosi varžovams tris kėlinukus, tačiau paskutiniame ketvirtyje jiems nebeužteko jėgų, „Lietuvos geležinkeliai“ nutolo ir pergalės iš savo rankų nebepaleido 69:85 (15:22, 24:20, 16:15, 14:28).

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie susikūrė nedidelį pranašumą, tačiau persvara džiaugėsi neilgai. „Lietuvos geležinkeliai“ tolimais metimais greitai sugrįžo į rungtynes, o nuo to momento komandos ėmė žaisti lygiai. Kiek banguotas, tačiau gana atkaklus žaidimas tęsėsi ir antrojo kėlinuko metu, nors „Baltic Transline“ neturėjo nei vieno keitimo, tačiau komanda išvengė nereikalingų pražangų ir gana gerai atlaikė nemažą rungtynių tempą. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Lietuvos geležinkeliams“ pirmaujat 39:42.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau vaizdas buvo panašus, nei viena pusė nesugebėjo susikurti nors kiek ženklesnio pranašumo, tačiau viskas pasikeitė ketvirtojo kėlinuko metu. „Lietuvos geležinkeliai“ pagaliau išlaukė savo momento ir nutolo, nuovargis darė savo, tad šeimininkai sunkiai spėdavo gynyboje ir komandos žaidimas ėmė byrėti. Paskutinėmis minutėmis „Lietuvos geležinkeliai“ užtvirtino savo persvarą ir rungtynes laimėjo solidžiu rezultatu 69:85.

Tomas Žvirblis („Lietuvos geležinkeliai“):

„varžovai šį vakarą nesusirinko, o mes išnaudojome savo ilgą suolelį, bei pirmą kartą sezone sužaidėme kaip komanda, nesavanaudiškai“.

„Lietuvos geležinkeliai“ po permainingos kovos nusileido „BC „Straight“ (71:85) (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 08:51 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.),,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis' (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 18:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „ Baltic Transline“ palaužė „Rimo & Patikima linija“ (87:59) (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:25 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Baltic Transline“ Pavasario „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:04 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)