Rimo & Patikima linija vs Baltic Transline (59:87)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 17 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Antroje rungtynių pusėje „ Baltic Transline“ palaužė „Rimo & Patikima linija“ (87:59)

2018 balandžio 17 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 801

Balandžio 17d., Antradienį, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), B pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – „Rimo & Patikima linija“ ir svečių – „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia abiejų ekipu kova, pirmosiąs penkias pirmojo kėlinio minutes ekipos keitėsi pirmaujančios komandos vaidmeniu, tačiau įpusėjus kėliniui į priekį įsiveržė šeimininkai, o likus mažiau nei 2 minutėm iki pirmojo ketvirčio pabaigos „Rimo & Patikima linija“ turėjo 6 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje 5 svečių taškai be atsako persverė rezultatą – 19:20. Antrojo kėlinio pradžioje vėl vyko permaininga kova, tačiau antroje kėlinio pusėje spurtavę „Baltic Transline“ susikrovė 10 taškų pranašumą. Pirmos rungtynių pusės pabaigoje J. Šatkaus tritaškis skirtumą sumažino iki 7 – 37:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rimo & Patikima linija“ pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų, tačiau antroje kėlinio dalyje 12:0 spurtą surengę svečiai užbaigė ketvirtį turėdami 17 taškų persvarą – 46:63. Ketvirtame kėlinyje „Baltic Transline“ sugebėjo išlaikyti bei soldižiai padidinti savo turimą pranašumą ir iškovojo trečiąją pergalę „Sportturas“ taurėje – 59:87 (19:20, 18:24, 9:19, 13:24).

„Baltic Transline“ Komandos treneris: Mindaugas Leščinskas:

Pradžia buvo tokia vangi, žaidėm be gynybos, pradėjom dengtis ir viskas susitvarkė.

Visas rungtynes pirmavę „VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 19:56 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Baltic Transline“ Pavasario „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Randeris“ lengvai įšoko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Randeris“ užtikrintai patiesė savo varžovus (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:17 val.)