KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS vs BEST 4 YOU NN & KMU IT (116:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 17 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"KER & Buritus" nepasigailėjo "Best 4 You NN & KMU IT"

2010 gruodžio 17 d., Penktadienis, 21:21 val., peržiūros: 3314

Šiandien (12.17), Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "KER & Buritus" (šeimininkai) ir "Best 4 You NN & KMU IT" (svečiai) ekipos. Po keturių kėlinių kovos, nesunkią pergalę iškovojo šeimininkai – 116:58 (33:16, 24:8, 32:16, 27:18) sutriuškinę svečių ekipą. "KER & Buritus" toliau išlieka nepralaimėjusi, o svečių ekipa patyrė aštuntąją nesekmę.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai iškart spurtavo (7:2) ir įgijo šiokį tokį pranašumą. Svečiai dėka taiklių tritaškių metimų sugebėjo atsilaikyti prieš galingą, greitą šeimininkų puolimą, tačiau neilgai. "KER & Buritus" spurtavo ir įgijo apčiuopiamą 14 taškų persvarą (24:10). Per likusias pirmojo kėlinio minutes šeimininkams dar pavyko padidinti pranašumą – 33:16.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Šeimininkai dar labiau padidino pranašumą, po eilinio spurto (45:16). Kėliniui einant į pabaigą svečiams ir toliau nesisekė pulti krepšio ir skirtumas išliko didelis. Kėlinio pabaigoje skirtumas dar truputėli išaugo ir prieš ilgąją pertrauką "KER & Buritus" turėjo 23 taškų pranašumą – 57:24.

Trečiajame kėlinyje, jei svečiai dar nebuvo palūžę, tai po šio spurto (24:9), turėjo būti visiškai sugniuždyti, mat skirtumas išaugo iki nepadorių 46 taškų – 81:35. Baigiantis trečiajam kėliniui svečiai ir toliau nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui ir "skirtumas neturėjo kitos išeities, kaip tik didėti" - 89:40.

Ketvirtojo kėlinio baigtis nebekėlė abejonių. Didžioji dalis "KER & Buritus" ekipos atsarginių išejo rengtis, o likę žaidėjai per daug nesivargino, tačiau skirtumas ir toliau nepaliaujamai augo (109:44). Visgi per paskutiniąsias rungtynių minutes, svečiai sumažino skirtumą ir pralaimėjo rungtynes – 116:58.

"KER & Buritus": A.Nausėda 33 (8 rez.perd.), I.Konovalenko ir N.Nausėda (6 rez.perd.) po 17 taškų, M.Rimašauskas 15 (10 atk.kam), V.Peseckis 10, M.Šateika 10, P.Matiušovas 10 taškų.

"Best 4 You NN & KMU IT": E.Gležauskas 17, V.Lincevičius 11, T.Lincevičius 10 taškų.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų ekipos treneris sakė: "Žaidėme su grupės lyderiais, tai ko čia norėt? Taip, matyt, buvo užprogramuota, daug klaidų kaip visada".

Laimėjusiųjų treneris teigė, jog pergalė nulemė geras puolimas ir aikštės ginyba. "Atememe nemažai kamuolių ir greitai užpuolėme. Na jie žaidžia pirmus metus ir žinoma, jiems buvo kiek sunkiau. Mes buvo už juos stipresni".

"Agava & ASS" lengvai nugalėjo "Best 4 you NN & KMU IT" (2011 sausio 28 d., penktadienis, 23:11 val.)"Club 9 & Pizza Club" įtikinamai nugalėjo "Best 4 You & KMU IT" (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:46 val.)Triuškinančią pergalę pasiekė ir "Best 4 You NN & KMU IT" komanda (2010 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:55 val.)"GB United" ir antrą kartą įveikė "Best 4 You NN & KMU IT " komandą (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 20:41 val.)"KER & Buritus" neturėjo daug vargo su "Helvina" (2010 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)"Helvina" nušlavė BEST 4 YOU NN & KMU IT" ekipą (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" po nuožmios kovos įveikė "Best 4 You NN & Kmu IT" ekipą (2011 vasario 16 d., trečiadienis, 20:27 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" nugalėjo "Vijora" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 20:58 val.)"KER & Buritus" sutriuškino "Kauno Švarą" (2010 lapkričio 09 d., antradienis, 22:09 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" tiesiog nušlavė varžovus (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:27 val.)