KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS vs VIJORA (110:59)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr.20, Kaunas

"Kauno energetikos remontas & Buritus" nugalėjo "Vijora"

2011 vasario 27 d., Sekmadienis, 20:58 val., peržiūros: 5264

Sekmadienį, vasario 27 dieną, 19:15 val., "Kauno Kolegijos" sporto salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių lygos" "Top Sport" pirmenybių rungtynėse, šeimininkai "Kauno energetikos remontas & Buritus" pasitiko svečius – "Vijora" ekipą.
"Kauno energetikos remontas & Buritus" komanda, visuose ketvirčiuose tolygiai didindama pranašumą, paskutiniajame kėlinyje, įspūdingu žaidimu, galutinai palaužė "VIJORA" ekipą rezultatu 110:59.

Rungtynių pradžia prasidėjo apyligiu komandų žaidimu. Komandos, pasidalinusios po 7 taškus, įpusėjo pirmąjį ketvirtį. Tačiau po taiklaus N.Petravičiaus tritaškio 6-ąją minutę prasidėjo „KER“ ("Kauno energetikos remontas & Buritus"") žaidimas (10:7). Taikliais dvitaškiais ir puikia gynyba „KER“, paskutiniuoju taikliu A.Nausėdos dvitaškiu, pirmąjį rungtynių kėlinį laimėjo rezultatu 24:15.

Žaidimas antrajame ketvirtyje vyko apyligiai. Kėlinį „Vijora“ pradėjo trejais sėkmingais tritaškių metimais atliktais V.Vitkausko ir A.Pusvaškio, tačiau „KER“ nenusileido ir į varžovų krepšį supylė eilę dvitaškių, taip savo pranašumą, penktąją kėlinio minute, padidindami iki dviženklio skirtumo (34:24). 9-ąją minutę, teisėjų budrumui patikrinti, lyg žaibas iš dangaus, iš abiejų komandų pabiro klaidos. Griaustiniui praėjus, komandos „Vijora“ kapitonas D.Sabeckis, 10-ąją kėlinio minutę, sumetęs 3 taiklius baudos metimus, uždegė savo komandos draugus. Tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis, V.Peseckis, su A.Nausėdos taikliu perdavimu, įspūdingai „įdėjo“ iš viršaus taip pelnydamas dar 2 taškus ir pabaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu 48:30 „KER“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos niekas kardinaliai nepasikeitė. „KER“ komanda neženkliai, bet ir toliau, užtikrintai, didino savo pranašumą. Pirmąsias keturias kėlinio minutes, abi komandos taškus pasidalino po lygiai. 4-ąją minutę, A.Pusvaškis, taikliu metimu iš trijų taškų zonos, sumažino skirtumą iki 17 taškų (59:42). Kėlinio viduryje – 5-ąją kėlinio minutę, rezultatas buvo 60:44, „KER“ ekipos naudai. Besibaigiant trečiajam ketvirčiui „KER“ atstovai V.Peseckis ir A.Nausėda į krepšį pataikė tris taiklius tritaškius, tačiau ketvirtį pabaigė ir taškų skirtumą sumažino gražus komandos „Vijora“ kapitono D.Sabeckio metimas iš trijų taškų zonos. 3-ias kėlinys baigėsi rezultatu 73:51

Ketvirtasis kėlinys, įspūdingu „KER“ ekipos žaidimu nustebino visus. Antrąją kėlinio minutę, praleidęs vieną varžovų kapitono D.Sabeckio tritaškį, „KER“ komandos kapitonas P.Matiušovas, su dar vienu nuostabiu A.Nausėdos perdavimu, pelnė dar 2 taškus (75:54). Šeimininkai žaidė labai puikiai, taip palaidoję „Vijoros“ viltis pakovoti dėl pergalės. Iki pat 5-os minutės, tolygiai taškais dalinęsi „KER“ žaidėjai, „sausai“ pelnė 11 taškų ir įgijo 41 taško persvarą (96:55). A.Pusvaškis, 6-ąją kėlinio minutę, vis dar stengėsi iš paskutiniųjų ir skirtumą, savo taikliais baudos ir dvitaškių metimais, šiek šiek sumažino (96:57). Tačiau to, toli gražu, nepakako. Nr.11 G.Vasiliauskas, 6-ają kėlinio minutę, į varžovų krepšį pelnė simbolinį, 101-ąjį tašką. Jau atsipūtę „KER“ rungtynes, su pergalės gaidele, pabaigė taikliu G.Vasiliausko dvitaškiu, lėmusį rezultatą 110:59.

Nugalėtojų treneris Igoris Konovalenko sakė: „visi buvom atsipalaidavę, visi buvom geros nuotaikos“.

"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" tiesiog nušlavė varžovus (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:27 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" pasiekė sunkią pergalę (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 21:35 val.)Varžybų pabaigoje "Kauno energetikos remontas & Buritus" palaužė "Lietuvos dujas" (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" savo pirmose rungtynėse nepasigailėjo "Olympic Casino" ekipos (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:06 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" rungtynių pabaigoje sumalė į miltus savo varžovus (2011 kovo 20 d., sekmadienis, 22:05 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos palaužė "Statybų Viziją & LVA" (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 20:08 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" sumindė traumų išretintą "Club 9 & Pizza Club" ekipą (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:27 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" įveikė "Lietuvos dujas" ir išliko nepralaimėję (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 20:41 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" iškovojo pergalę, tačiau į finalą pateko "Kauno Grūdai & SRG" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 23:07 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos nusileido "Bangos energetika - Diremta & STP" ekipai (2011 sausio 07 d., penktadienis, 22:02 val.)