CLUB 9 & PIZZA CLUB vs BEST 4 YOU NN & KMU IT (88:57)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ VDU  Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, LT-49294 Kaunas

"Club 9 & Pizza Club" įtikinamai nugalėjo "Best 4 You & KMU IT"

2010 gruodžio 05 d., Sekmadienis, 20:46 val., peržiūros: 5497

Sekmadienio vakarą, KKL "Švytorio" "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybėse "Club 9 & Pizza Club" savo aikštėje priėmė "Best 4 You & KMU IT" ekipą. Pirmasis kėlinukas vyko nepaprastai atkaliai ir abi ekipos demonstravo panašų žaidimą. Vis tik, antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai, kurie užtikrintai diktavo savo sąlygas varžovams iki susitikimo pabaigos bei įtikinamai nugalėjo rezultatu (88:57).

Pirmojo kėlinuko pradžioje abi komandos sekė viena kitai įkandin: Bernardas Čepulkauskas ir Andrius Krylovas apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, o į Andriaus Stankūno tritaškį metimą Tomas Lincevičius atsakė taikliu dvitaškiu (5:4). Būtent tada šeimininkai pabandė truktelti į priekį. Aivaras Misius, kuris buvo sunkiai varžovams sustabdomas, pelnė du taškus bei realizavo baudos metimą, Stasys Rekašius pridėjo du taškus bei dar kartą Aivaras Misius pasižymėjo iš po krepšio. Laimėję atkarpą 7:0 šeimininkai atitrūko (12:4). Vis tik, "Best 4 You & KMU IT" nenuleido rankų, bei surengė sėkmingą spurtą, kuris tęsėsi iki pat kėlinuko pabaigos. Svečiai per likusias kiek daugiau nei penkes minutes suprtavo 4:14 bei kėliniui baigiantis persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (16:18).

Nors "Club 9 & Pizza Club" pirmąjį ketvirtį užbaigė labai silpnai, tačiau antrąjį pradėjo labai galingai. Puikiai gindamiesi ir ne mažiau sėkmingai puldami varžovų krepšį šeimininkai laimėjo atkarpą 11:2 ir vėl atitrūko kiek didesniu skirtumu (27:20). Po ilgesnės pertraukos Ramūnas Šimanskas pelnė svečiams taškus šiame kėlinuke sumažindamas savo ekipos atsilikimą iki 5 taškų (27:22). Tačiau šie svečių taškai nevirto atspirties tašku, net priešingai – Aivaro Misiaus ir Dariaus Bučinsko duetas buvo neįkandama mįslė varžovams. Krepšininkai kartu pridėjo dar 14 "sausų" taškų ir pasiuntė "Best 4 You & KMU IT" į nokdauną (41:22). Kėlinukui baigiantis iš toli pataikė Evaldas Gelažauskas bei du taškus aidint antrojo kėlinio sirenai pridėjo Ramūnas Šimanskas, taip kiek sumažindami savo komandos deficitą. Šeimininkai atsakė taikliu Bernardo Čepulkausko dvitaškiu metimu. Po pirmosios rungtynių pusės šeimininkai priekyje rezultatu (43:27).

Antroji susitikimo pusė prasidėjo keturiais Haroldo Nevidausko taškais iš eilės (47:27). Ramūnas Šimanskas atsakė dviem taškais su pražanga (47:30). Nepaprastai pakiliai rungtyniavę šeimininkai ir toliau smaginosi aikštėje. Versdami varžovus dažnai klysti, patys tuo tarpu rinko taškus tiek greitame puolime, tiek poziciniame žaidime. Laimėję dar vieną solidžią atkarpą rezultatu 14:2 "Club 9 & Pizza Club" susikrovė sau rekordinę 29-ių taškų persvarą (61:32). Per likusį kėlinio laiką komandos išlygino žaidimą ir didesnių duobių ar pakilinų nė vienos komandos žaidime nebuvo. Po trijų kėlinių šeimininkai solidžiu 29-ių taškų pranašumu (66:37).

Nors ketvirtasis kėlinukas ir buvo tik formalumas, tačiau "Best 4 You & KMU IT" vyrus reikia pagirti už kovingumą ir parodytą charakterį. Net ir sudėtingoje situacijoje jie stengėsi sužaisti kiek galima garbingiau, nepaisant to fakto, kad nugalėtojas jau niekam nebekėlė abejonių. Po penkių Evaldo Gelažausko taškų bei Ramūno Šimansko dvitaškio skirtumas tarp ekipų kiek sumažėjo (70:44). Aivaras Misius šeimininkų taškų sąskaitą papildė dar dviem taikliais dvitaškiais, o svečiai atsakė 7-iais taškais (74:51). Vis tik, žaidybinis pakilimas ir užsidegimas svečių ekipoje greitai buvo užgesintas: Tomas Daranda du kartus pataikė iš toli, bei pridėjo du taškus, o Stasys Rekašius sumetė dvi baudas, varžovų atsakas buvo viso labo du taškai (84:53). Rekordinis 31 taško skirtumas taip ir išsilaikė iki rungtynių pabaigos, o "Club 9 & Pizza Club" į savo sąskaitą įsirašė užtikrintą pergalę rezultatu (88:57).

Po susitikimo kalbintas nugalėtojų ekipos žaidėjas Darius Bučinskas sakė: "Pirmoji pusė nebuvo tokia lengva, tačiau susiėmėme antroje pusėje. Apskritai jaučiasi, kad komanda pradeda susižaisti, šiandiena taip pat pataikymo procentas buvo gana neblogas manyčiau. Varžovai darė labai daug klaidų. Pas mus jų gal tiek daug nebuvo, tačiau manau, jog pagrindinė sėkmės priežastis buvo geras pataikymas, o varžovas nebuvo stirpus".

"Best 4 You & KMU IT" komandos narys Vilius Lincevičius po nekaip susiklosčiusių rungtynių kalbėjo: "Po pirmo kėlinio kažkas atsitiko, pradėjo trūkti energijos, gal kaltas sekmadienis (šypsosi). Tai tikriausiai buvo pagrindinė bėda, nes, kad taip nesisektų dar nebuvo nė vienerių rungtynių. Buvo, kad pralaimime, tačiau bent jau žaisdami ir stengdamiesi, o šiandien žaidimas tiesiog nesiklijavo. Varžovai paliko normalų įspūdį, tačiau esu tikras, kad su jais galima žaisti".

"Club 9 & Pizza Club" ekipą į pergalę vedė: Darius Bučinskas 24 taškai, Aivaras Misius 22 taškai (15 atk. kam), Tomas Daranda 12 taškų (5 atk. kam)

"Best 4 You & KMU IT" ekipoje išsiskyrė: Ramūnas Šimanskas 16 taškų, Vilius Lincevičius ir Evaldas Gelažauskas po 10 taškų (atitinkamai 8 ir 12 atk. kam)

"Agava & ASS" lengvai nugalėjo "Best 4 you NN & KMU IT" (2011 sausio 28 d., penktadienis, 23:11 val.)"KER & Buritus" nepasigailėjo "Best 4 You NN & KMU IT" (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:21 val.)Club 9 & Pizza Club" nesunkiai įveikė "GB United" (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 22:03 val.)"GB United" ir antrą kartą įveikė "Best 4 You NN & KMU IT " komandą (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 20:41 val.)Triuškinančią pergalę pasiekė ir "Best 4 You NN & KMU IT" komanda (2010 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:55 val.)Užtikrinta "Club 9 & Pizza club" pergalė (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Club 9 & Pizza Club" žengė didelį žingsnį ketvirtfinalio link (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 21:28 val.)"Helvina" nušlavė BEST 4 YOU NN & KMU IT" ekipą (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Club 9 & Pizza Club" namuose įveikė "S.Raštikio puskarininkių mokyklą" (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Club 9 & Pizza club" antrą kartą įveikė "Olympic casino" (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:20 val.)