S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs BEST 4 YOU NN & KMU IT (57:51)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 16 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" po nuožmios kovos įveikė "Best 4 You NN & Kmu IT" ekipą

2011 vasario 16 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 5032

Šiandien (02.16),18val. 15 min., KTK sporto salėje, įvyko "Įmonių" lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (šeimininkai) ir "Best 4 You NN & Kmu IT" (svečiai) krepšininkai. Rungtynės buvo labai permainingos, tačiau antrajame kėlinuke įkritę į labai gilią duobę svečiai nebesugebėjo iš jos išsiropšti, ir turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą, rezultatu 57:51.

Pirmąjį kėlinuką daug geriau pradėjo "Best 4 You NN & Kmu IT". Svečių krepšininkai pradėjo rungtynes užsivedę (vienas žemiausių svečių komandos žaidėjų (Evaldas Gelažauskas) sugebėjo pademonstruoti galingą šuolį ir blokuoti priešininkų ekipos vidurio puolėjo metimą,tai buvo vienas gražiausių rungtynių epizodų) , o pirmuosius taškus savo varžovams pelnyti leido tik šeštąją rungtynių minutę. Aikštelės šeimininkams krepšys atrodė tarsi užrištas, nekrito nei iš toli, nei iš po krepšio. Po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė 8 taškai – 12:20.

Antrojo ketvirčio metu vaizdas aikštelėjė kardinaliai pasikeitė. "S.Raštikio puskarininkių mokykla" pradėjo dominuoti baudos aikštelėje, taipogi atsirišo ir tolimi metimai. Svečių ekipa įkrito į gilią duobę ir leido savo varžovams triuškinamai spurtuoti – 18:0. Po šios atkarpos į priekį išsiveržė jau aikštelės šeimininkai – 30:20. Iš viso, per antrąjį kėlinuką svečiai pelnė vos 4 taškus ir leido savo varžovams įgyti dviženklę persvarą – 35:24.

Po ilgosios pertraukos "Best 4 You NN & Kmu IT" ekipa net nemanė sudėti ginklų. Komanda pagerino gynybą, žaidė labiau susispaudę ir sugėbėjo per kėlinuką prasileisti vos 8 taškus. Tačiau vien puikaus žaidimo gynyboje nepakako, nes per trečiąjį ketvirtį jie sugebėjo pelnyti tik 10 taškų. Po trisdešimt minučių prakaito liejimo paaiškėjo viena tiesa – viskas spręsis ketvirtajame kėlinuke.

Finalinis ketvirtis buvo itin atkaklus. Svečių ekipos šiandieninis lyderis Evaldas Gelažauskas sugebėjo pataikyti tris tolimus metimus iš eilės ir sumažinti deficitą iki 2 taškų – 45:43. Tačiau "skrajojantis" Evaldas sugebėjo pelnyti penktąją asmeninę pražangą gynyboje ir turėjo palikti aikštelę. Be jo, komandos dvasia priblėso ir "S.Raštikio puskarininkių mokykla" sugebėjo padidinti savo pranašumą iki saugaus – 52:45. Svečių ekipa dar bandė kabintis, tačiau jiems pritrūko tikslumo ir teko pripažinti varžovų pranašumą, rezultatu 57:51.

Po rungtynių "Best 4 You NN & Kmu IT" komandos treneris Vilius Lincevičius anaiptol nebuvo nusiminęs : "Antrajame kėlinuke žaidimas nesusiklijavo, trūko nusiteikimo žaist, supratom, jog reikia šį sezoną dabaigt – turbūt entuziazmas dingęs. O taip tai, šokėjos būtų šokę per minutės pertraukėlę ( svečius palaikė gausi šeimos narių – fanų grupė) – garantuotai būtume laimėję."

"S. Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo pripažinti "Club 9 & Pizza club" pranašumą (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)"S.Raštikio Puskarininkių Mokyklos" penketukas vos nenubaudė atsipalaidavusių varžovų (2010 gruodžio 27 d., pirmadienis, 18:47 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla" patyrė skaudų pralaimėjimą "World Couture & Florvita" ekipai (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:30 val.)"GB United" ir antrą kartą įveikė "Best 4 You NN & KMU IT " komandą (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 20:41 val.)"Helvina" nušlavė BEST 4 YOU NN & KMU IT" ekipą (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)Triuškinančią pergalę pasiekė ir "Best 4 You NN & KMU IT" komanda (2010 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:55 val.)"KER & Buritus" nepasigailėjo "Best 4 You NN & KMU IT" (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:21 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla", antrojoje rungtynių pusėje, tritaškiais subombardavo "GB United" gynybą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 20:13 val.)Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido "S.Raštikio puskarininkių mokykla" ekipai nugalėti (2011 sausio 21 d., penktadienis, 23:39 val.)"Club 9 & Pizza Club" įtikinamai nugalėjo "Best 4 You & KMU IT" (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:46 val.)