Kelių priežiūra vs UB Solar (79:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Kelių priežiūra“ nugalėjo UAB „Solar“

2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 178

Lapkričio 22 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje, įvyko įmonių lygos reguliaraus sezono rungtynės tarp "Kelių priežiūros" ir UAB "Solar" ekipų.

Po permainingų rungtynių pergalę šventė "Kelių priežiūros" komanda rezultatu 79:71 (18:22, 15:22, 21:17, 25:10)

Rungtynes geriau pradėjo UAB "Solar" komanda, pirmus 11 komandos taškų pelnę B.Ilevičius ir buvo nesustabdomas rungtynių pradžioje. UAB "Solar" ekipą ir toliau ant savo pečių tempęs B.Ilevičius padėjo savo komandai susikrauti 11 taškų pranašumą ir į pertrauką žengę budami priekyje.

Po ilgosios pertraukos "Kelių priežiūros" vyrai susikaupė ir 3 kėlinį sužaidė kur kas geriau jiems pavyko pristabdyti UAB "Solar" lyderius ir neleisti atitolti per toli savo varžovams.

4 kėlinys buvo kertinis šiose rungtynėse. Paskutinį ketvirtį šeimininkai laimėjo net 25:10. "Kelių priežiūros" krepšininkams pavyko panaikinti dviženklį deficitą ir laimėti rungtynes.

9 taškai

Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Hidraulinių sistemų“ pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)