Tetas vs Kelių priežiūra (52:128)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė

2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 269

Sekmadienį, gruodžio 3 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Tetas“ ir „Kelių priežiūra“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Tetas“ labiau žiūrėjo kaip šnekėtis su teisėjais nei žaisti krepšinį, o tuo metu „Kelių priežiūra“ bėgo į priekį. Net 30 taškų pelnę „Kelių priežiūra“ pirmavo rezultatu 30:10.

Antrajame kėlinyje „Kelių priežiūra“ tęsė savo rezultatyvų krepšinį ir tiesiog dominavo po krepšiais. Tai leido po dviejų kelinių pirmauti 57:28.

Antroje pusėje „Kelių priežiūra“ nežadėjo sustoti ir tiesiog įspūdingai puolė. Net 93 tašką per 3 kėlinius pelnė ir labai greit prie 100 artėjo „Kelių priežiūra“, kurie pirmavo 93:46.

Paskutiniame kėlinyje dėl nugalėtojo klausimo kelt nereikėjo, bet įspūdingą statistiką fiksavęs E.Karpavičius su savo komandos draugais iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 52:128 (10:30, 18:27, 18:36, 6:35).

Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „Tetas“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 17:38 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Kelių priežiūra“ nugalėjo UAB „Solar“ (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)Įmonių lygoje „Scandagra“ užtikrintai žengė toliau (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 21:53 val.)