Festo vs Kelių priežiūra (57:49)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 20:31 val., peržiūros: 239

Sekmadieni, gruodžio 10 d. Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, A pogrupio varžybos tarp šeimininkų: „Festo“ bei svečių- „Kelių priežiūra“

Pirmojoje rungtynių pusėje geriau sekėsi svečiams. Geriau taškus iš žaidimo realizavę „Kelių priežiūra“ (42 proc.) į įlgąją pertrauką išsinešė šešių taškų pranašumą 27:33.

Antrojoje rungtynių pusėje komandos žaidė tašką į tašką. Tačiau rungtynių lūžis įvyko, likus žaisti 3 minutes ketvirto kėlinio, kai išsibaudavo antras „Kelių priežiūra“ V.Bereiša. Keturiese likę svečiai jau nebesugaudė sparčiai link pergalės judėjusių „Festo“.

Galutinis rungtynių rezultatas: 57:49 (23:18, 4:15, 18:14, 12:2).

15 atk. kam.

„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Kelių priežiūra“ nugalėjo UAB „Solar“ (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)„Kelių priežiūra“ iškovoja dar vieną pergalę Įmonių lygoje (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Festo“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:12 val.)Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)