Hidraulinės sistemos vs Kelių priežiūra (81:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Hidraulinių sistemų“ pergalę

2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 56

Kovo 3 dieną, 17:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Hidraulinės sistemos" (šeimininkai) ir "Kelių priežiūra" (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje ekipos žaidė taškas į tašką, bet po ilgosios pertraukos "Hidraulinės sistemos" greitai pabėgo tolyn ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 81:66 (20:16, 18:18, 24:19, 19:13).

Pirmoje rungtynių dalyje žaidimas buvo laibai lygus, nors dažniau priekyje buvo "Hidraulinės sistemos", bet svečiai vis išlygindavo skirtumą ar trumpam įsiverždavo į priekį. Ilgoji pertrauka prasidėjo tik labai nedideliu skirtumu pirmaujant "Hidraulinės sistemos" ekipai 38:34.

Antroje rungtynių dalyje komandos dar keletą minučių žaidė lygiai, bet tuomet visiškai užsikrito "Kelių priežiūros" puolimas, o "Hidraulinės sistemos" ėmė tolti. Skirtumas augo labai greitai, kol pasiekė net 20 taškų ribą, bet tuo pačiu išnyko ir intriga rungtynėse. Per likusį laiką "Kelių priežiūra" dar priartėjo, bet tai rungtynių baigties nekeitė. Susitikimas baigėsi rezultatu 81:66.

Ignas Spūdys

Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)Dviem J. Goštauto dėjimais paženklintose rungtynėse nesunki „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 18:47 val.)Lygos rekordą pagerinęs Sauliaus Klimkevičius su pelnytais 94 taškais atnešė dar vieną pergalę „Hidraulinėms sistemoms“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:58 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Kelių priežiūra“ nugalėjo UAB „Solar“ (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)KKL taurės finalo pakartojime nesulaikomas J. Goštautas, pratęsimas ir „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Scandagra“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)