Kelių priežiūra vs Vilmista (71:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą

2024 vasario 07 d., Trečiadienis, 19:54 val., peržiūros: 106

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Vilmista".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "Kelių priežiūra" surengė keletą sėkmingų atakų ir atitolo nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės "Vilmista" pavyko susidėlioti gynybą, kur išlygino rezultatą ( 18:18). Antrame kėlinyje svečiai tolimais taikliais metimais pradėjo tolti nuo varžovų, kur išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po dviejų kėlinių – 31:33

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir tik kėlinuko pabaigoje "Kelių priežiūra" sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 50:45). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai išsaugojo iniciatyvą savose rankose bei iškovojo pergalę, rezultatu – 71:56 (18:18, 13:15, 19:12, 21:11)

9 taškai

„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)Negausiai susirinkę „Rimo & Patikimos linijos“ ekipa įveikė „Kelių priežiūrą“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 20:01 val.)Įspūdinga. Keturiese likę „Scandagra“ sugebėjo panaikinti skirtumą bei iškovoti pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Kelių priežiūra“ iškovoja dar vieną pergalę Įmonių lygoje (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)