Promatecha vs Hidraulinės sistemos (64:79)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“

2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 298

Kovo 26 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemė svečius "Hidraulines sistemas".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes rezultatu 3:2 pirmavo "Promatecha". Baigiantis pirmai kėlinio pusei septynių taškų persvarą įgijo "Hidraulinės sistemos" (8:15), o "Promatecha" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "Hidraulines sistemas" padidino persvarą iki 12 taškų (14:26).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 13 taškų (15:28). Vėliau vyko atkakli kova, komandos keitėsi taikliais metimais (21:34). Kėlinio antroje pusėje "Promatecha" žaidė geriau, buvo priartėję iki septynių taškų, bet kėlinio pabaigoje "Hidraulines sistemas" atstatė dviženklę persvarą (31:41).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 10 taškų (34:44). Netrukus skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų, o minutės pertraukėlės paprašė "Hidraulines sistemas" (36:44). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė aštuoni taškai (45:53). Kėlinio antroje pusėje "Hidraulines sistemas" išlaikė persvarą (55:64).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė nepelnydamos taškų (55:64). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas buvo padidėjęs iki dvylikos taškų (57:69). Antroje kėlinio pusėje pamažu persvarą didino "Hidraulines sistemas". Rungtynės baigėsi rezultatu 64:79.

Marius Markevičius

„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)