Kaunas Metal vs SDG & Gym+ & Volinta Group (65:55)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 05 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kaunas Metal“ po permainingos kovos laimėjo dvikovą prieš “SDG & Gym+ & Volinta Group“

2022 balandžio 05 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 313

Balandžio 5 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp Kaunas Metal“ ir “SDG & Gym+ & Volinta Group“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo “SDG & Gym+ & Volinta Group“, kurie po A. Olberkio penkių taškų iš eilės spurtavo 0:7. Bet po to labai greitai Kaunas Metal“ puolimas užsikūrė ir pasibaigus pirmajam kėliniui šeimininkai jau buvo įgyję dviženklį pranašumą 23:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem iš eilės šeimininkų tolimais metimais, po kurių buvo įgyta šešiolikos taškų persvara. Visgi, tada iniciatyvos ėmėsi J.Česnavičius, du tritaškius pataikė V.Dailidė, dar vieną kėlinio gale pridėjo A.Olberkis ir “SDG & Gym+ & Volinta Group“ artėjo. Įpusėjus susitikimui 38:34.

Trečiajame kėlinuke abiems ekipoms sunkiai sekėsi rasti kelią link varžovų krepšio, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 47:46.

Lemiamame kėlinyje “SDG & Gym+ & Volinta Group“ įmetė vos devynis taškus, o tuo pasinaudoję „Kaunas Metal“ nutolo ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 65:55 (23:13, 15:21, 9:12, 18:9).

Justas Česnavičius

„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kaunas Metal“ po įnirtingos kovos palaužė savo varžovus (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)Lemiamame mūšyje Roko Ūzo keturgubas dublis ir „Donelaičio“ pergalė prieš „SDG & Gym+ Volintą Group“ bei patekimas į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 20:36 val.)