Donelaičio vs SDG & Gym+ & Volinta Group (109:88)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 birželio 01 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lemiamame mūšyje Roko Ūzo keturgubas dublis ir „Donelaičio“ pergalė prieš „SDG & Gym+ Volintą Group“ bei patekimas į finalą

2022 birželio 01 d., Trečiadienis, 20:36 val., peržiūros: 328

Birželio 1 dieną Kauno technikos profesinio rengimo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos Didžiosios taurės trečios pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius "SDG & Gym+ Volinta Group" komandą. Pirmose serijos rungtynėse pergalę iškovojo "Donelaičio". Antrose rungtynėse buvo stipresni "SDG & Gym+ Volinta Group".

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 5:5. Vėliau komandos žaidė lygiai, sužaidus penkias minutes komandos buvo surinkusios po devynis taškus. Antroje kėlinio pusėje "SDG & Gym+ Volinta Group" buvo atitrūkę, bet "Donelaičio" gale kėlinio vėl priartėjo iki vieno taško (18:19).

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes "SDG & Gym+ Volinta Group" persvara buvo padidėjusi iki šešių taškų 28:22. Prasidėjus trečiai minutei "Donelaičio" paprašė minutės pertraukėlės. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Donelaičio" paprašė dar vienos minutės pertraukėlės, o komandas skyrė tik du taškai (31:33). Aštuntą minutę pirmą kartą rungtynėse "Donelaičio" išsiveržė į priekį, o minutės pertraukėlės paprašė "SDG & Gym+ Volinta Group" (36:35). Kėlinio pabaigoje persvarą turėjo "Donelaičio" ir sužaidus pusę rungtynių aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 52:50.

Trečias kėlinys prasidėjo "Donelaičio" geresne atkarpa, po kurio antrą minutę skirtumas padidėjo iki penkių taškų, "SDG & Gym+ Volinta Group" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos dar vienas "Donelaičio" tritaškis pasiekė tikslą (58:50). Sužaidus penkias minutes komandas skyrė 15 taškų (69:54), "SDG & Gym+ Volinta Group" puolimas stipriai strigo, o prasidėjus antrai kėlinio pusei "SDG & Gym+ Volinta Group" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje "Donelaičio" išlaikė 14 taškų persvarą (82:68).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė be klaidų gynyboje (82:68). Vėliau komandos žaidė apyligiai, o "Donelaičio" išlaikė saugią persvarą ir neleido varžovams atkurti intrigos (109:88).

15 taškų

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Kaunas Metal“ po permainingos kovos laimėjo dvikovą prieš “SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 balandžio 05 d., antradienis, 23:19 val.)„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Donelaičio“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Lemorai & Minaltrai“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 22:00 val.)Aštunfinalį „Donelaičio“ pradėjo pergale prieš Menų kambarį ‒ BC „Rhino“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)