Plastena vs Vilmista (74:38)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Vilmista“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą

2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 21:20 val., peržiūros: 283

Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Vilmista".

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir per pirmą ketvirtį nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 8:9). Antrame kėlinyje "Vilmista" įkrito į duobę, kur "Plastena" sugebėjo susikrauti 8 taškų pranašumą – 21:13

Po ilgosios pertraukos abi ekipos pradėjo rinkti taškus, tačiau aikštelės šeimininkai užtikrinčiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir susikrovė dviženklį pranašumą( 29:42). Lemiamame kėlinyje "Plastena" toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute tik didino pranašumą, o "Vilmista" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas – 74:38 (8:9, 13:4, 21:16, 32:9)

6 taškai

„Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa turėjo pripažinti „Plastenos“ penketuko pranašumą (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:10 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Remza“ išbarstė 25 taškų pranašumą ir po pratęsimo nusileido „Plastenos“ ekipai (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:36 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Adma“ naujuosius metus pradėjo pergalingai (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 21:08 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:10 val.)