Artstone vs Džinsų sklepas (107:54)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“

2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 1155

Trečiadienį, vasario 12 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Artstone“ (13-1) ir „Džinsų sklepas“ (8-5) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Artstone“, kurie iškart šovė į priekį 10:3. Visgi, G. Vyšniausko ir M. Tamašausko metimai labai greitai lygino rezultatą 13:13. Tada I.Krukonis iškart smeigė tris tolimus metimus ir šeimininkai vėl nutolo. Pasibaigus pirmajam kėlinukui rezultatas buvo 28:16.

Antrajame kėlinuke, pasinaudodami greitu ir komandiniu žaidimu, „Artstone“ ekipa dar labiau nutolo ir jau pirmavo 51:26.

Trečiajame kėlinuke tolimais metimais apsikeitė M.Tamašauskas su T. Šiškevičiumi, o šeimininkai ir toliau tolo. Po trijų kėlinių – 76:45.

Ketvirtame kėlinyje „Džinsų sklepas“ visiškai sulūžo, įsižaidė šeimininkų krepšininkai J.Jokšas ir M.Siriūnaitis, kuris savo komandai įmetė šimtąjį tašką, o „Artstone“ be didesnio vargo šiandien nugalėjo savo priešininkus. Galutinis susitikimo rezultatas 107:54 (28:16, 23:10, 25:19, 31:9).

J.Jokšas („Artstone“):

„Turbūt šiemet pirmą kartą susirinko beveik optimali sudėtis, nu ir ką, važiuojam toliau.“

„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Artstone“ puolimo volas pervažiavo Elektrėnų ekipą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 14:01 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 20:46 val.)