Alaina vs Džinsų sklepas (52:95)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95)

2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 23:49 val., peržiūros: 798

2020 sausio 27 d., Pirmadienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Alaina“ ir svečiai „Džinsų sklepas“.

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai demonstravo kibią gynybą ir greitą žaidimą, kas greitai leido susikurti triuškinamą pranašumą ir po pirmojo kėlinio pirmauti (12:31).

Antrąjame rungtynių kėlinyje šeimininkams krepšys buvo lyg užrištas, o „Džinsų sklepas“ komanda tiesiog dominavo abejose aikštės pusėse, kas leido prieš ilgąją pertrauką pirmauti rezultatu (28:62).

Vienintelė intriga prieš antrąją rungtynių pusę buvo likusi ar svečių komandos krepšininkai pelnys 100 taškų. Visgi ketvirtąjame kėlinyje, svečių komanda sustojo, metimai nekrito ir šimtasis taškas nebuvo pelnytas, tačiau šią gražią pergalę vainikavo J. Kaškelio atliktas trigubas dublis. Rungtynes rezultatu 52:95 (12:31, 16:31, 10:21, 14:12) laimėjo „Džinsų sklepas“.

„Džinsų sklepas“ komandos krepšininkas J.Kaškelis:

Labai geras nusiteikimas buvo šiandien, nuo pat pradžių spaudėme varžovus, sumetėme daug tritaškių pirmoje rungtynių dalyje, lyg 8/12 buvo, dėl to varžovams buvo sunku laimėti prieš taip puolančią komandą

„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 20:46 val.)Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)R. Rainio sezono rungtynėse Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Džinsų sklepas“ ekipos pranašumą (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ atsigavo po netikėto pralaimėjimo praeitame ture įveikdami „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:54 val.)Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)