Džinsų sklepas vs Adma (80:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 829

Sekmadienį, sausio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Džinsų sklepas“ bei svečių „Adma“. Rungtynės vyko gana permainingai ir tiek viena, tiek kita komanda kelis kartus turėjo iniciatyvą savo rankose. Visgi, lemiamo ketvirčio metu daugiau jėgų iššsaugojo svečių ekipa ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo žaisdamos gana aukštu tempu ir dažnai atakas pabaigdavo sėkmingai. Aikštelės šeimininkai gana neblogai atakavo iš tolimos distancijos ir netrukus susikrovė jau septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:21. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Adma“ ekipa ir trijų su puse minučių atkarpą laimėjo 13:2 bei perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė gana apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:50.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet svečių ekipa visiškai sustojo puolime, o tuo netruko pasinaudoti „Džinsų sklepas“. Jie pradėjo vytis savo varžovus ir likus žaisti minutei laiko, braukė savo atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:68. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nekito. Ketvirčiui perkopus į antrąją pusę, „Adma“ ekipa pradėjo savo šturmą ir gana greitai pabėgo nuo savo varžovų ir įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Džinsų sklepas“ jau nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 80:90.

Darijus Jagminas („Adma“):
“Pergalę nulėmė gynybą. Gaila, kad neišnaudojom mūsų aukštaūgio, bet viską nulėmė gynybą“.

Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 20:46 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ atsigavo po netikėto pralaimėjimo praeitame ture įveikdami „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Adma“ lengvai susitvarkė su Elektrėnų ekipa (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:03 val.)