Džinsų sklepas vs Artstone (61:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“

2019 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 19:01 val., peržiūros: 954

Sekmadienį, lapkričio 24 d., Kauno kolegijos didžiojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Džinsų sklepas“ (3-2) ir „Artstone“ ekipų (4-1).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Artstone“ krepšininkai, kurie sužaidus kiek daugiau nei tris minutes po dviejų tikslių tolimų metimų iškart nutolo 2:11. Toliau puikią atkarpą sužaidė P.Irtmonas, jo komandos draugai pridėjo dar kelis tritaškius ir „Artstone“ pasibaigus pirmam kėliniui jau buvo priekyje 15:35.

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvos ėmėsi šeimininkų krepšininkas L.Grėbliūnas, kurio taiklūs metimai leido „Džinsų sklepui“ priartėti iki 32:42. Bet į tai „Artstone“ atsakė taikliais J. Miliaus ir T. Šiškevičiaus metimais, kurie neleido šeimininkams artėti. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 37:48.

Trečiojo kėlinuko viduryje „Artstone“ surengė nedidelį spurtą, po kurio ir vėl atitolo – 44:61. Kėlinuko antroje pusėje abi ekipos sustojo puolime, kas neleido „Džinsų sklepui“ artėti prie varžovų. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 46:66.

Ketvirtame kėlinyje svečiai dar pridėjo kelis tritaškius bei greitas atakas, kas leido įtvirtini pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 61:90 (15:35, 22:13, 9:18, 15:24).

Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ atsigavo po netikėto pralaimėjimo praeitame ture įveikdami „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesukėlė didesnių problemų „Artstone“ ekipai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:23 val.)