Plastena vs Džinsų sklepas (83:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“

2020 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 955

Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Xiaomi" (Mažosios taurės) ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Džinsų sklepas".

Rungtynės prasidėjo "Plastenos" spurtu, kur šeimininkai greitai atitolo nuo varžovų, o "Džinsų sklepo" puolimas buvo bedantis. Tik ketvirčio pabaigoje pavykom svečiai sušvelninti skirtumą ( 23:17). Antrame kėlinyje "Džinsų sklepas" susitvarkė su varžovų puolimu ir ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki minamalaus, o "Plastena" per likusią minutę sugebėjo atstatyti 5 taškų pranašumą – 39:34.

Po ilgosios pertraukos "Džinsų sklepas" toliau lipdavo varžovams ant kulnų ir likus žaisti vieną minutę sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas, tačiau neilgam ( 59:58). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, kur "Plastena" išlaikė nežymų pranašumą, o "Džinsų sklepui" niekaip nepavyko palaužti šeimininkų. Galutinis rezultatas – 83:77

15 taškų

Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)