Festo vs Remza (68:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

M. Kadakauskis ir E. Kumža atvedė „Festo“ į pergalę prieš grupės lyderius

2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 20:47 val., peržiūros: 677

Sekmadienį, sausio 5 d., Kauno technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Festo“ (3-6) ir „Remza“ (8-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje pataikytais keturiais tolimais metimais „Festo“ iškart nutolo 16:4. Visgi, kėlinio antroje pusėje šeimininkų puolimas kiek sustojo, tačiau visvien „Festo“ po pirmo kėlinio pirmavo 20:13.

Antrame kėlinyje „Remza“ iškart priartėjo iki keturių taškų deficito, tačiau į tai „Festo“ atsakė septyniais taškais be atsako ir vėl nutolo dviženkle persvara. Kėlinio pabaigoje „Remza“ keliomis greitomis atakomis priartėjo iki 38:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje T.Vaitkūnas dviem tritaškiais leido „Remzai“ priartėti iki dviejų taškų, bet M.Kadakauskis keliais metimais vėl leido šeimininkams nutolti šešiais taškais. Visgi, „Remza“ dar pridėjo tris tritaškius ir po trijų kėlinių jau pirmavo 47:49.

Lemiamas kėlinys susiklostė dramatiškai. Po E. Kumžos dviejų tolimų metimų „Festo“ likus kiek daugiau nei minutei išsiveržė į priekį 63:62. Tada vieną baudos metimą pataikė T.Dudzevičius, taip išlygindamas rungtynių rezultatą. Kitoje atakoje M.Škimelis pataikė dvitaškį, o „Remzos“ ataka buvo nesėkminga. Paskutinėmis sekundėmis „Festo“ įtvirtino savo pergalę ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 68:63 (20:13, 18:17, 9:19, 21:14).

M.Škimelis („Festo“):

„pradėjome labai neblogai pradžią, krito tritaškiai metimai, kažkaip po to nuovargis, nes buvome tik šešiese, išsimušė ir ta situacija patapo apylygė. Bet džiugu, kad prieš galą susikaupėme, pavyko keletas sėkmingų atakų ir duoti priešininkams tvirtą žaidimą atgal.“

„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs R.Valiulis išplėšė „Cramo“ pergalę prieš „Festo“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:46 val.)„Tiki & ITAB“ ir antrą kartą įveikė „Festo“ bei pralenkė juos turnyrinėje lentelėje (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 20:31 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas nulėmė „Remzos“ pergalę (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)„Remza“ pergalę pasiekė po dviejų pratęsimų (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:55 val.)