Omega vs Remza (74:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 09 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“

2020 rugsėjo 09 d., Trečiadienis, 21:49 val., peržiūros: 1041

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Xiaomi" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Omega" ir "Remza".

Rungtynės prasidėjo "Remzos" naudai, o šeimininkai tik ketvirtą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Vis dėlto, komandos atsigavo puolime ir pradėjo demonstruoti krepšinį, kur besibaigiant kėlinukui komandas skyrė 4 taškai ( 12:16). Antrame kėlinyje "Remza" toliau išnaudojo savo aukštaūgius ir išlaikė susikrautą pranašumą. Per likusį laiką "Omega" užbaigė 15:0 sausu rezultatu. Rezultatas po dviejų kėlinių – 42:33

Po ilgosios pertraukos svečiai ėmė lipti varžovams ant kulnų, o komandas skyrė tik vienas taškas bei "Omega" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 54:53). Likus žaisti dvi minutes šeimininkai puikiai išnaudojo greitas atakas ir atstatė 5 taškų pranašumą ( 58:53). Lemiamame kėlinyje toliau vyko kieta kova tarp ekipų, bet "Omega" puikiai atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 74:71 (12:16, 30:17, 16:20, 16:18)

Paulius Lekečinskas

Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:43 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Nemunas“ patyrė dar vieną triuškinantį pralaimėjimą prieš „Omegą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:11 val.)