Cramo vs Festo (76:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs R.Valiulis išplėšė „Cramo“ pergalę prieš „Festo“

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:46 val., peržiūros: 661

Sekmadienį, Sausio 26 dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėjė įvyko „Įmonių“ lygos, C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Cramo“ bei svečių- „Festo“. Rungynių gale rungtynes perlaužę šeimininkai, šventė sunkią pergalę, rezultatu:76:73 (18:19, 9:20, 22:18, 27:16).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apyligis: 18:19. Antrajame kėlinyje „Festo“ pasinaudoję varžovų klaidomis, užpuolė greitomis atakomis bei susikrovė dviženklę persvarą: 27:39.

Trečiajame kėlinyje „Festo“ krepšininkai ir toliau sėkmingai atakavo. Geras M. Butkaus ir M. Kadakauskio žaidimas leido svečiams ir toliau turėti aštuonių taškų persvarą: 49:57. Ketvirtajame kėlinyje, šeimininkai įjungė penktą pavarą bei pradėjo grįžinėti į rungtynes. R.Valiulis surengė fantastišką pasirodymą, pataikydamas sudėtingus dvitaškius bei tritaškius, kurie leido šeimininkams įsiveržti į priekį. Gerą puolimą bei koncentraciją rungtynių gale parodę šeimininkai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 76:73.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Cramo“ komandos žaidėjas Rokas Valiulis: pergalę lėmė kovingumas rungtynių gale.

Trečiajame kėlinyje reikalus išsprendę „Coca ‒ Cola“ susitvarkė su „Festo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)P.Šilkaitis išplėšė pergalę „Cramo“ prieš „Coca ‒ cola“ ekipą (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Cramo“ įrodė pranašumą prieš „Ulmą“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 16:36 val.)M. Kadakauskis ir E. Kumža atvedė „Festo“ į pergalę prieš grupės lyderius (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas nulėmė „Tiki & ITAB“ pergalę (2020 sausio 10 d., penktadienis, 21:36 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)