Vėjų linija & Garliavos duona vs Džinsų sklepas (67:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus

2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 21:11 val., peržiūros: 969

Ketvirtadienį, spalio 24 dieną Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ „B“ pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių: „Džinsų sklepas“. Įtemtose rungtynėse, pergalę šventė šeimininkai, rezultatu: 67:65 (17:19, 13:17, 20:13, 17:16).

Pirmas kėlinys prasidėjo neruzaltatyviai, abejoms komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynes. Įpūsėjus pirmąjam kėliniui komandos apsikeitė keliais taikliais tritaškiais iš eilės, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio buvo: (17:19)- svečių naudai. Antrajame kėlinyje, komandos taip pat žaidė apyligiai: „Vėjų linija & Garliavos duona“ metė dvitaškius (6/15) prieš (9/21) bei tritaškius (5/17) prieš (4/7) mažesniu procentų taiklumu,tai lėmė rezultato reikšmę, po pirmųjų dvidešimties minučių, rezultatas buvo plius šeši- svečių naudai (30:36) .

Antroje rungtynių pusėje vyko įnirtinga kova, nei viena komanda nenorėjo pasiduoti. Geras šeimininkų komandos žaidėjo L. Varno žaidimas leido „Vėjų linija & Garliavos duona“ pabėgti 10 taškų, tačiau svečių komandos žadėjas T.Dambrauskas atsakė tuo pačiu geru žaidimu, bei leido svečiams išlyginti rezultatą. Viskas sprendėsi per paskutinias dvi minutes, per kurias labiau sekėsi šeimininkams. Geresnę konsentraciją bei taiklumą parodę „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos krepšininkai, šventė pergalę, rezultatu : 67:65.

Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Dakra-košmaras“ komandai (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 20:46 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)