Vėjų linija & Garliavos duona vs Alaina (93:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus

2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 680

Ketvirtadienį, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos B pogrupio reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų: „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių- „Alaina“.Antrojoje rungtynių pusėje iniciatyvą​perėmę šeimininkai šventė pergalę, rezultatu: 93:82 (12:15, 29:20, 24:13, 28:34).

Pirmas kėlinys buvo nerezultatyvus. Abejoms komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio: 12:15. Antrajame kėlinyje komandos įsivažiavo, pataikymo procentas kilo į viršų. Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos žaidėjas L.Varnas sužaidė gerą kėlinį (11tšk) bei leido savo komandai po dviejų kėlinių turėti šešių taškų pranašumą: 41:35.

Trečiajame kėlinyje, šeimininkai pasinaudodami svečių klaidomis spurtavo greitomis atakomis bei susikrovė dviženklį pranašumą: 65:48. Ketvirtajame kėlinyje Ž.Seilius dar bandė taisyti „Alaina“ komandos situaciją pataikydamas penkis tritaškius, tačiau gerą koncentraciją parodę šeimininkai nepaleido pergalės iš rankų ir šventė pergalę, rezultatu: 93:82.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Vėjų linija & Garliavos duona“ trenerio Tomo Mockaus komentaras:šiandien pergalę lėmė gynybą, trečiajame kėlinyje varžovams nelabai sekėsi realizuoti tritaškius, priešingai nei pirmoje pusėje, tuo pasinaudoje surengėme daug greitu atakų, kurios ir buvo pagrindas iškovojant pergalę.

Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Dakra-košmaras“ komandai (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:46 val.)