Vėjų linija & Garliavos duona vs Rimo & Patikima linija (76:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“

2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 21:13 val., peržiūros: 659

Gruodžio 19 dieną, 19:15 val., „Kauno energijos“ sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos – „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Rimo & Patikima linija“ (svečiai). Daugiau nei tris kėlinukus komandos žaidė lygiai ir tik puikiai sužaista rungtynių pabaiga padėjo šeimininkų ekipai pasiekti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:62 (18:20, 12:17, 18:8, 28:17).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, nors iš pradžių šeimininkų krepšininkai sunkiai rinko taškusir atsilikinėjo 8:0, bet po truputėlį žaidimas įsivažiavo ir kėlinukas baigėsi gana rezultatyviai. Antrojo kėlinuko metu ir toliau priekyje buvo svečiai, kurie vienu metu turėjo ir dviženklį pranašumą (20:31). Tačiau šeimininkai, tada spurtavo 7:0 ir vėl priartėjo prie varžovų. Po dviejų kėlinukų „Remza“ pirmavo rezultatu 30:37.

Antroje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ net neketino nusileisti ir visą laiką lipo varžovams ant kulnų, skirtumas visą laiką išliko gana nedidelis, o likus žaisti 2 minutes šeimininkai pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai. Po trijų kėlinių svečiai jau atsilikinėjo 48:45. Ketvirtasis kėlinukas priklausė šeimininkų komandai, jie padidinę žaidimo tempą užtrikrintai laimėjo kėlinuką ir rungtynes. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:62.

Šeimininkai po laimėtų rungtynių išskubėjo į barą švęsti pelnytos pergalės ir nuo išsamenių komentarų šį kartą susilaikė.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Dakra-košmaras“ komandai (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)