Telia vs Plastena (32:109)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 29 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos

2019 spalio 29 d., Antradienis, 23:49 val., peržiūros: 1069

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „Įmonių lygos“ pirmenybės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Telia“ su svečiais – „Plastena“ krepšininkais. Rungtynėse absoliučiai dominavę „Plastenos“ krepšininkai sutriuškino „Telia“ komandą ir įsirašė antrąją pergalę čempionate.

Pirmajame ketvirtyje komandos gan ilgai nepelnė pirmųjų taškų. Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes, tylą nutraukė „Telia“ krepšininkai. Tačiau „Plastenos“ komanda greit atsakė taikliais metimais. Atkarpa 8:0 leido spurtuoti svečiams. Šeimininkų komandos žaidėjas K.Aleksandravičius įmetė tris tolimus metimus per ketvirtį, tačiau gynyboje nespėję ir lengvai taškus varžovams leidę rinkti „Telia“ krepšininkai po pirmųjų 10 minučių atsiliko rezultatu – 11:25.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau nemažino apsukų. Greitos atakos ir puikus puolimas leido „Plastenos“ krepšininkams dominuoti aikštelėje. 3 taiklūs iš eilės S. Banaičio („Telia“) tritaškiai dar bandė gelbėti situaciją. Tačiau svečiai neleido nei kiek aptirpdyti jų susikrauto pranašumo. Po dviejų ketvirčių – 24:51.

Antroji rungtynių pusė šeimininkams prasidėjo tiesiog košmariškai. Vos 3 taškus per ketvirtį pelnę „Telia“ krepšininkai visiškai kapituliavo rungtynėse. Svečiai nelėtino žaidimo tempo ir toliau didino savo pranašumą. Paskutinįjį ketvirtį 5:0 atkarpa pradėjo šeimininkai. Tačiau tada sekė „sausos“ 9 minutės. „Plastenos“ krepšininkų atkarpa 30:0, kurios metu 11 taškų pelnė rezultatyviausias rungtynių žaidėjas T.Pauliukas, vainikavo triuškinančią pergalę. Pirmuosius komandos triženklius taškus pelnė D.Mišeikis. Galutinis rungtynių rezultatas – 32:109.

„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 20:52 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Nemunas“ priešinosi „Telia“ ekipai du kėlinius (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)